Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Vastgoed » Makelaars » Bedrijfsruimten
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Bedrijfsruimten en krijg online een antwoord van de specialist in Bedrijfsruimten

Zelf een vraag over Bedrijfsruimten? Klik hier.
Meer vragen over Bedrijfsruimten.

Beheerder worden?

De rubriek Bedrijfsruimten heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Bedrijfsruimten Klik hier.

RSS over BedrijfsruimtenVragen over Bedrijfsruimten via RSS. Klik hier.
RSS over Bedrijfsruimten op jouw website?Vragen over Bedrijfsruimten op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over BedrijfsruimtenVragen over Bedrijfsruimten via E-mail. Klik hier.

bord tekoop op winkelgevel

[Gesteld op: 12-10-2009]

Toelichting:
mag een verhuurder een bord op gevel plaatsen als de huurder nog 2 jaar moet huren en een voortzeting in een ander pand gaat doen na de huurovereenkomst uitgezeten te hebben en ook nog in de zelfde stad zn 500 meter verderop gelieven hier een andword op bvb dank
Antwoord:

Als een huurder nog 2 jaar moet huren is het niet gebruikelijk om dan al een bord te plaatsen, wellicht kunt u dan ook eerder stoppen op deze locatie als er binnen die 2 jaar een huurder wordt gevonden.

In de algemene voorwaarden behorende bij een huurovereenkomst winkelruimte Model ROZ staat in artikel 15.3 vermeld dat "Bij voorgenomen verhuur, verkoop of veiling van het gehuurde en gedurende één jaar voor het einde van de huurovereenkomst, is huurder verplicht, zonder enige vergoeding, gedurende minstens twee werkdagen per week, na voorafgaande mededeling door verhuurder of diens gemachtigde, gelegenheid te geven tot bezichtiging van het gehuurde. Huurder zal de gebruikelijke 'te huur' of 'te koop' borden of biljetten aan of bij het gehuurde gedogen.

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan bord tekoop op winkelgevel:

Ik wil afvallen
      [Gesteld in Voeding]
2009-07-25 13:02:22
hallo ik ben 60 kilo en 11 jaar wat moet ik doen
      [Gesteld in Voeding]
2009-07-27 19:35:20
Gaan mijn borsten minder groeien als ik op mijn...
      [Gesteld in Voeding]
2009-07-28 12:23:09
kan ik een uitkering aanvragen zoja welke
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Zuid Holland]
2009-04-26 20:17:44
waar heb ik recht op?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Zuid Holland]
2009-05-05 14:03:10

Gemiddelde score Bedrijfsruimten: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+