Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbeidsrecht-Friesland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht-Friesland en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht-Friesland

Zelf een vraag over Arbeidsrecht-Friesland? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht-Friesland.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht-Friesland:
Naam: Marjolein van der Woude
Bedrijf: Van der woude & van der woude | arbeidsrechtjurist
Reactiesnelheid: 57 uur
Waardering: 8.7 (van max. 10)
Meer informatie over Marjolein van der Woude vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht-FrieslandVragen over Arbeidsrecht-Friesland via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht-Friesland op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht-Friesland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht-FrieslandVragen over Arbeidsrecht-Friesland via E-mail. Klik hier.

WSW-indicatie en verplichtingen WWB

[Gesteld op: 10-10-2009]

Toelichting:
Ik heb een WSW-indicatie die 2 jaar geldig is en afloopt op 30 okt a.s.

Omdat ik in het verleden heb aangegeven ziek te zijn, heeft men mij van de wachtlijst gehaald.

Mijn indicatie is echter niet ingetrokken en men heeft voor mij ook geen herindicatie aangevraagd, ook niet nu mijn indicatie afloopt.



Nu heb ik een WWB uitkering en val dus onder die wetgeving. Art. 9 lid 5 geeft aan dat “De verplichtingen, bedoeld in het eerste lid, zijn niet van toepassing op de persoon die blijkens een indicatiebeschikking of herindicatiebeschikking tot de doelgroep behoort van de Wet sociale werkvoorziening.”



Als mijn indicatie is afgelopen en niet meer geldig is, wil dat niet zeggen dat ik niet meer tot de doelgroep behoor. Er is namelijk geen herindicatiebeschikking waaruit blijkt dat ik niet meer tot de doelgroep behoor. In het artikel staat ook niet dat het om een geldige indicatie moet gaan, maar om een indicatiebeschikking, die ik dus nog heb.

Wil men mij dus uitsluiten van lid 5, dan moet bij herindicatie worden vastgesteld dat ik niet meer tot de doelgroep behoor.



Zou u willen nagaan of mijn stelling juridisch juist is?
Antwoord:
hallo, deze vraag moet u stellen aan een specialist in sociaal zekerheidsrecht in plaats van aan een arbeidsrechtadvocaat. helaas ben ik niet thuis in de materie aangaande uw zaak. Met vriendelijke groet, Arianne Boogaart
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan WSW-indicatie en verplichtingen WWB:

ben ik verplicht me in te schrijven bij KvK?
      [Gesteld in Detailhandel]
2009-03-02 14:17:43
rechten en verplichtingen bij wwb uitkering
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2009-09-22 13:28:33
Ben 100% afgekeurd binnen de WWB en ben 57 jaar.
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2011-03-01 00:27:12
Cliënt SOZA afluisteren
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2011-03-01 11:14:11
Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55

Gemiddelde score Arbeidsrecht-Friesland: 8.7 (82x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257311
    Beheerders:  1023

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+