Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Financieel » Pensioen
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Pensioen en krijg online een antwoord van de specialist in Pensioen

Zelf een vraag over Pensioen? Klik hier.
Meer vragen over Pensioen.

Beheerder worden?

De rubriek Pensioen heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Pensioen Klik hier.

RSS over PensioenVragen over Pensioen via RSS. Klik hier.
RSS over Pensioen op jouw website?Vragen over Pensioen op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over PensioenVragen over Pensioen via E-mail. Klik hier.

Pensioenovergang naar (toekomstige) weduwe

[Gesteld op: 27-08-2009]

Toelichting:
Ik ben in het bezit van een zogenaamde C-polis van 1984
Is het mogelijk om een 100% weduwenpensioen te bedingen als de polis tot uitkering komt( in 2011)-het ouderdomspensioen van mijzelf wordt uiteraard lager.
In de voorbeelden bij de destijds afgesloten polis wordt steevast uitgegaan van 100/70
Kan verder ook niets vinden in de polis
Antwoord:
Geachte bezoeker,

In de Wet Loonbelasting 1964, artikel 18b, lid 1, 2 en 3 is geregeld wat de maximale hoogte van het partnerpensioen mag zijn bij de diverse pensioenregelingen (veelal maximaal 70% van het ouderdomspensioen). 

Behoudens enkele uitzonderingssituaties als genoemd in art. 18d, lid 1, sub a t/m d Wet LB, zoals b.v. aanpassing aan loon-/prijs-index, variatie hoogte uitkeringen, waardeoverdracht en uitruil. Na uitruil mag het partnerpensioen maximaal 70% van het pensioengevend loon bedragen (lid 2 van hetzelfde artilkel 18d).

Wellicht dat de pensioenuitvoerder reeds rekening houdt met de bepaling uit de Wet Loonbelasting, maar u zou hen kunnen vragen of de maximale toepassing van artikel 18d, lid 1, sub d en lid 2 WEet LB wordt toegepast zodat u voor u zelf zeker weet dat dit het meest haalbare is.

Vertrouwende u hiermee tot dusverre van dienst te zijn.

Met vriendelijke groet,
Pensioen Adviesbureau Gerritsen

M.J.S. Gerritsen RPA
Directeur
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Pensioenovergang naar (toekomstige) weduwe:

geldt het recht van voorkoop bij bouwgrond
      [Gesteld in Notaris-Belgie]
2008-09-29 18:37:27
Verjaring 20 of 30 jaar ????
      [Gesteld in Tuin]
2008-12-01 20:19:05
Trainingsschema?
      [Gesteld in Fitness]
2009-01-08 15:17:05
hoe krijg ik dunne benen en een patte buik ?
      [Gesteld in Kickboksen]
2009-06-25 17:35:32
hond plast & poept soms in de zetel
      [Gesteld in Hondengedrag]
2013-08-22 10:27:02

Gemiddelde score Pensioen: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257296
    Beheerders:  1022

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+