Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Bouw
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Bouw en krijg online een antwoord van de specialist in Bouw

Zelf een vraag over Bouw? Klik hier.
Meer vragen over Bouw.
De huidige beheerder van de rubriek Bouw:
Naam: Rob Dankers
Bedrijf: Dankers adviesbureau b.v.
Reactiesnelheid: 14 uur
Waardering: 8.1 (van max. 10)
Meer informatie over Rob Dankers vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over BouwVragen over Bouw via RSS. Klik hier.
RSS over Bouw op jouw website?Vragen over Bouw op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over BouwVragen over Bouw via E-mail. Klik hier.

Geldt bouwbesluit 2003 voor huis in 1997 gebouwd?

[Gesteld op: 06-04-2009]

Toelichting:
Volgens de gemeentelijke bouwhandhaver zit de uitlaat van de afzuigkap de dicht bij de perceelgrens. Deze uitlaat zit er al van 1997. Hij verwijst naar artikel 3.94 van bouwbesluit 2003. Kan dit? Overigens verwijst dit artikel volgens mij naar nieuwbouw
Antwoord:

art. 3.94 gaat over de afvoer van rookgas in nieuwbouwsituatie. U hebt het over de afvoer van een afzuigkap (kooklucht?) en dat wordt aangegeven in art. 3.64 (afvoeren van sterk verontreinigde lucht in bestaande bouw). Dit artikel verwijst uiteindelijk naar een nieuwbouweis art. 3.63 m.b.t. de afstand van de uitwendige scheidingconstructie (buitenmuur) waarin de spuivoorziening (uitlaat) zich bevindt. De afstand moet minimaal 2 meter tot de perceelsgrens zijn.

Indien de buitenmuur met uitlaat grenst aan openbaar water, openbaar groen of openbare weg wordt t.b.v. de afstandmeting gerekend vanuit het hart van de openbare weg, groen of water.

U kunt m.i. overigens geen rechten ontlenen aan het feit dat het er al jaren zit.

Beantwoord door:
Rob Dankers
profielpagina

Subrubrieken binnen de rubriek Bouw:
Airconditioning
Bouwregelgeving
Bouwsoftware
Duurzaam Bouwen
Grond-, Weg- & Waterbouw
Installatietechniek
Interieurbouw
Klimaatbeheersing
Landmeters
Machines & Gereedschappen
Materialen & Onderdelen
Onderhoudsbegrotingen
Ruimtelijke Ordening



Gerelateerde vragen aan Geldt bouwbesluit 2003 voor huis in 1997 gebouwd?:

Recht op vrije keuze (z.huis/hulpverlener‏)?
      [Gesteld in Gezondheidsrecht]
2013-02-26 13:12:24
Van wie zijn nu de uitzendrechten van het voetbal?
      [Gesteld in Sportrecht]
2009-12-02 20:49:21
Thuiswerkers hoe belasting betalen?
      [Gesteld in Belastingen]
2007-02-07 16:23:22
Hallo, franse bulldog teef poept s┤nachts in huis
      [Gesteld in Hondenopvoeding]
2010-02-06 09:18:29
gek of niet
      [Gesteld in Paranormaal]
2010-04-09 16:34:42

Gemiddelde score Bouw: 8.3 (419x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257264
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+