Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Rechtshulp » Rechtshulp-Belgie
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Rechtshulp-Belgie en krijg online een antwoord van de specialist in Rechtshulp-Belgie

Zelf een vraag over Rechtshulp-Belgie? Klik hier.
Meer vragen over Rechtshulp-Belgie.

Beheerder worden?

De rubriek Rechtshulp-Belgie heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Rechtshulp-Belgie Klik hier.

RSS over Rechtshulp-BelgieVragen over Rechtshulp-Belgie via RSS. Klik hier.
RSS over Rechtshulp-Belgie op jouw website?Vragen over Rechtshulp-Belgie op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Rechtshulp-BelgieVragen over Rechtshulp-Belgie via E-mail. Klik hier.

Ik zou graag mijn huurcontract opzeggen?

[Gesteld op: 21-11-2008]

Toelichting:
Vanaf 1/10/2008 huur ik een appartement waarvoor ik het contract getekend heb op 26/09/08.Ik zou graag dit huurcontract opzeggen.
De verhuurder heeft dit nog niet laten registreren.Moest hij dit nog niet gedaan hebben op 26/11/08 ( er zijn dan 2 maanden verstreken) is er dan geen opzegtermijn en opzegvergoeding geldig.
Graag zo snel mogelijk een antwoord.
Alvast bedankt.
Antwoord:

De wettekst is heel duidelijk: « Zolang het huurcontract niet geregistreerd is na de termijn van twee maanden bedoeld in artikel 32, 5°, van het Wetboek der registratie-, hypotheek- en griffierechten, zijn zowel de in het eerste lid bedoelde opzeggingstermijn als de in het tweede lid bedoelde vergoeding niet van toepassing. »

Indien de huurovereenkomst inderdaad niet op 26/11 geregistreerd is kan u opzeggen zonder opzegtermijn van 3 maanden te respecteren (u kan er onmiddellijk uit), noch vergoeding (3 maanden in uw geval).

 
Reactie vraagsteller:
Bedankt voor het klare en duidelijke antwoord.

Elly
 
Antwoord Beheerder:
Graag gedaan
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Ik zou graag mijn huurcontract opzeggen?:

Hoe is mijn huurcontract verlengd?
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2010-09-16 11:22:39
in verpleeghuis. haar eigen huis verkoop/verhuur
      [Gesteld in Belastingrecht]
2010-07-11 15:38:54
vereffening vof
      [Gesteld in Accountancy]
2009-09-22 19:39:06
Huurcontract van 3 jaar
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2010-04-13 23:50:38
huur opzeggen kantoorpand door vennoot
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-04-27 19:51:52

Gemiddelde score Rechtshulp-Belgie: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257264
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+