Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbeidsrecht Utrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht Utrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht Utrecht

Zelf een vraag over Arbeidsrecht Utrecht? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht Utrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht Utrecht:
Naam: Mr. J.W. Menkveld
Bedrijf: Menkveld advocatuur
Reactiesnelheid: 10 uur
Waardering: 7.9 (van max. 10)
Meer informatie over Mr. J.W. Menkveld vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via E-mail. Klik hier.

Aanvulling

[Gesteld op: 10-11-2008]

Toelichting:
Dank voor uw antwoord! Wel is het zo dat er een nieuwe BV is opgericht waar we naar toe gaan. In die nieuwe bv is de partner dus 65% eigenaar. Wellicht had ik dit erbij moeten vermelden maar zoals ik het nu bekijk, moet ik oppassen met wat ik teken. Ik heb wel ergens gelezen dat de partner verplicht is ons over te nemen maar geldt die verplichting ook voor ons? Wat gebeurd er op het moment dat ik weiger te tekenen?
Antwoord:

Als de nieuwe BV de activiteiten van uw werkgever overneemt is er sprake van overgang van onderneming. U hoeft helemaal niets te ondertekenen! Verwijs naar artikel 7:663 van het burgerlijk wetboek, daarin is opgenomen dat alle rechten en pichten van een werknemer mee overgaan naar de nieuwe BV! Mochten "ze" blijven aandringen op ondertekening laat het dan weten, dan nemen we de zaak (eerste half uur is kosteloos) even kort door. Ik hoor het dan wel.

JW Menkveld     www.getalawyer.nl

Beantwoord door:
mr. J.W. Menkveld
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Aanvulling:

Mag ik bijverdienen?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Holland]
2008-01-04 09:26:43
bijverdienden naast de wao?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Holland]
2008-01-07 14:32:31
kleine zelfstandige naast wao
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Holland]
2008-01-07 14:35:28
3 inkomenstbronnen: en loonheffingskorting
      [Gesteld in Personeel & Organisatie]
2008-01-23 21:36:55
Hoe kan ik zijn gevoelens inschatten?
      [Gesteld in Syndroom van Asperger]
2009-02-08 15:22:57

Gemiddelde score Arbeidsrecht Utrecht: 8.3 (412x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257129
    Beheerders:  1022

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  167 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+