Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Rechtshulp » Rechtshulp-Belgie
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Rechtshulp-Belgie en krijg online een antwoord van de specialist in Rechtshulp-Belgie

Zelf een vraag over Rechtshulp-Belgie? Klik hier.
Meer vragen over Rechtshulp-Belgie.

Beheerder worden?

De rubriek Rechtshulp-Belgie heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Rechtshulp-Belgie Klik hier.

RSS over Rechtshulp-BelgieVragen over Rechtshulp-Belgie via RSS. Klik hier.
RSS over Rechtshulp-Belgie op jouw website?Vragen over Rechtshulp-Belgie op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Rechtshulp-BelgieVragen over Rechtshulp-Belgie via E-mail. Klik hier.

Ben ik als huurder goed beschermd?

[Gesteld op: 21-09-2008]

Toelichting:
Op 10 juli 2007 is ons huurhuis afgebrand; wij wonen nu sinds die tijd in een vervangende woning, en de huiseigenaar is nog steeds niet begonnen met de herbouw van 'onze' woning. De verzekering heeft in januari van dit jaar alles uitbetaald, we zijn nu bijna 10 maanden verder!
Antwoord:

Volgens artikel 1722 B.W. wordt de huur van rechtwege ontbonden indien het onroerend goed door toeval teniet gaat. De huurovereenkomst is met andere woorden automatisch beëindigd door de brand.

Volgens artikel 1733 B.W. is de huurder aansprakelijk voor brand, tenzij hij bewijst dat de brand buiten zijn schuld is ontstaan. Hiervoor hebt U een brandverzekering afgesloten.

Indien de eigenaar niet op de hoogte is van artikel 1722 zou U hem eens kunnen contacteren, onder het mom dat de eigenaar van de vervangende woning duidelijkheid eist ivm de duur van jullie verblijf hier, en desgevallend een huurcontract tekenen ivm een nieuwe woning.

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Ben ik als huurder goed beschermd?:

Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55
moet ik tuinhuis verwijderen?
      [Gesteld in Huurrecht]
2010-11-09 20:57:13
Verhuurder pleegt contractbreuk. Wat te doen?
      [Gesteld in Contractenrecht]
2014-06-20 14:06:56
Granol muren egaliseren bij oplevering?
      [Gesteld in Huurrecht]
2012-05-21 23:49:05
wat zijn mijn rechten als onderhuurder?
      [Gesteld in Vastgoed]
2009-10-21 22:41:08

Gemiddelde score Rechtshulp-Belgie: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257264
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+