Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeelsmanagement » Personeelsmanagement-Drenthe
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Personeelsmanagement-Drenthe en krijg online een antwoord van de specialist in Personeelsmanagement-Drenthe

Zelf een vraag over Personeelsmanagement-Drenthe? Klik hier.
Meer vragen over Personeelsmanagement-Drenthe.
De huidige beheerder van de rubriek Personeelsmanagement-Drenthe:
Naam: M.C. Voskamp
Bedrijf: Hr coach
Reactiesnelheid: 100 uur
Waardering: 8.7 (van max. 10)
Meer informatie over M.C. Voskamp vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Personeelsmanagement-DrentheVragen over Personeelsmanagement-Drenthe via RSS. Klik hier.
RSS over Personeelsmanagement-Drenthe op jouw website?Vragen over Personeelsmanagement-Drenthe op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Personeelsmanagement-DrentheVragen over Personeelsmanagement-Drenthe via E-mail. Klik hier.

Heeft mw. recht op uitbetaling van vak.dgn?

[Gesteld op: 26-08-2008]

Toelichting:
Medewerker heeft contract van 1 sept. 2007 tot 1 sept. 2008, maar wordt per 31 januari 2008 ivm functioneren met betaald verlof gezonden. Niets is gezegd over inleveren van niet genoten vakantiedagen. Ook zijn geen afspraken gemaakt over aanvraag van verlof of vakantie. Medewerker heeft per 18 aug. een andere baan en heeft ontslag ingediend en heeft volgens ons recht op bijna 25 dagen. Hoe kunnen we werkgever overtuigen (art. of uitspraak)

Alle salarissen en opgebouwd vakantiegeld zijn keurig uitbetaald tot 18-8-2008
Antwoord:

Artikel 638 BW (ihb lid 1 en 2) zijn richtinggevend. De werknemer verzoekt, en de werkgever stemt in dan wel bepaald wanneer de vakantie wordt genoten. Dit is kennelijk niet afgesproken.

Nu ontslag aan de orde komt is art. 641BW van toepassing.

 

Beantwoord door:
M.C. Voskamp
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Heeft mw. recht op uitbetaling van vak.dgn?:

Mag een foto ongevraagd gepubliceerd worden?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-10 16:44:04
Van wie zijn nu de uitzendrechten van het voetbal?
      [Gesteld in Sportrecht]
2009-12-02 20:49:21
portretrecht ja of nee?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-19 16:48:08
Woonland Belgie ww uitkering Nederland.
      [Gesteld in Europees recht]
2011-01-27 12:25:31
Leeftijd dat kind zelf mag bepalen waar hij woont
      [Gesteld in Kinderbescherming]
2009-02-14 12:35:16

Gemiddelde score Personeelsmanagement-Drenthe: 9.1 (55x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+