Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Gezondheid » Alternatieve Geneeswijzen » Orthomoleculaire Geneeskunde
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Orthomoleculaire Geneeskunde en krijg online een antwoord van de specialist in Orthomoleculaire Geneeskunde

Zelf een vraag over Orthomoleculaire Geneeskunde? Klik hier.
Meer vragen over Orthomoleculaire Geneeskunde.
De huidige beheerder van de rubriek Orthomoleculaire Geneeskunde:
Naam: Jack van Dijk
Bedrijf: Méderi
Reactiesnelheid: 114 uur
Waardering: 8.3 (van max. 10)
Meer informatie over Jack van Dijk vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Orthomoleculaire GeneeskundeVragen over Orthomoleculaire Geneeskunde via RSS. Klik hier.
RSS over Orthomoleculaire Geneeskunde op jouw website?Vragen over Orthomoleculaire Geneeskunde op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Orthomoleculaire GeneeskundeVragen over Orthomoleculaire Geneeskunde via E-mail. Klik hier.

mijn ogen zijn gelasert.

[Gesteld op: 02-04-2007]

Toelichting:
en nu zie ik de ene dag veel beter dan de andere dag .kan dat een oorzaak hebben ???
Antwoord:
Hallo,

Uw geeft niet aan welke techniek er gebruikt is bij het laseren en hoelang het al geleden is, dat het gebeurd is. Dit is echter wel van belang om te bepalen of de klacht reden tot ongerustheid geeft.

Een goede kliniek heeft u van te voren gedegen voorlichting gegeven over wat u na die tijd mogelijk verwachten kunt aan bijverschijnselen.

Een oorzaak kan zijn:

* Na de behandeling heeft u waarschijnlijk druppels meegekregen die u een 3-tal weken moet gebruiken. Gedurende deze tijd kan het zicht inderdaad wisselend zijn.

*Afhankelijk van de techniek die gebruikt is, kan de cornea, het hoornvlies, langdurig instabiel blijven. Dit is mogelijk een aanleiding voor het wisselend zicht.

Samenvattend: als de behandeling recent uitgevoerd is kan het een bijverschijnsel zijn die langzamerhand minder wordt. Als de klachten blijven aanhouden, of u vertrouwt het toch niet, neem dan contact op met de kliniek waar de behandeling heeft plaatsgevonden, of ga naar de huisarts.

Vriendelijke groet,

Olga Hulzink.
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan mijn ogen zijn gelasert.:

Trainingsschema?
      [Gesteld in Fitness]
2009-01-08 15:17:05
Hoeveel spaargeld mag je hebben zonder dat je je
      [Gesteld in Overheid]
2009-03-28 19:01:58
mijn vrouw heeft de echtscheiding aangevraagd.
      [Gesteld in Advocaten-Friesland]
2012-09-28 11:45:53
Bijzonder vermogen waar ik niet aan kan komen?
      [Gesteld in Belastingen-Overijssel]
2013-09-05 15:55:01
Ik zat ooit aan mn max.vermogen, nu niks meer
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2014-11-03 19:42:38

Gemiddelde score Orthomoleculaire Geneeskunde: 7.6 (44x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257267
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+