Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Notaris » Notaris-Groningen
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Notaris-Groningen en krijg online een antwoord van de specialist in Notaris-Groningen

Zelf een vraag over Notaris-Groningen? Klik hier.
Meer vragen over Notaris-Groningen.

Beheerder worden?

De rubriek Notaris-Groningen heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Notaris-Groningen Klik hier.

RSS over Notaris-GroningenVragen over Notaris-Groningen via RSS. Klik hier.
RSS over Notaris-Groningen op jouw website?Vragen over Notaris-Groningen op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Notaris-GroningenVragen over Notaris-Groningen via E-mail. Klik hier.

Graag toelichting op onderstaande vraag

[Gesteld op: 30-01-2020]

Toelichting:
Goedenavond,

Wij zijn getrouw op huwelijkse voorwaarden
Alleen de woning is gezamenlijk.
De woning is voor het huwelijk aangekocht door mijn man.
Mijn man had voor het huwelijk de hypotheek op naam.
Ongeveer 3 jaar na het huwelijk is de hypotheek middels een over sluiting van de hypotheek op beide namen komen te staan.
De volgende artikelen staan in de huwelijkse voorwaarden.

Beperkte gemeenschap van goederen
Artikel 1.
Tussen de echtgenoten wordt iedere vermogensrechtelijke gemeenschap uitgesloten,
Behalve die welke hierna in artikel 6 is vermeld--------


Beperkte gemeenschap------------
Artikel6.
1. Tussen de echtgenoten zal een beperkte gemeenschap van goederen bestaan welke uitsluitend omvat het navolgende actief:--
De woning en garage met ondergrond en tuin plaatselijk bekend--------
,kadastraal bekend gemeente----------, groot 12 are.
2. Terzake van de gemelde beperkte gemeenschap zal geen zaaksvervanging gelden.
Alles dat voor hetgeen thans tot die gemeenschap behoort in de plaats komt, behoort aan partijen in ongebonden mede-eigendom toe.-------
3. Ten aanzien van de in lid 1 genoemde woning geldt dat niet tot de kosten van de gemeenschappelijke huishouding behoren de kosten en lasten ter zake (van de financiering) van de aanschaf, het onderhoud of verbetering van de woning. De schulden welke samenhangen met gemelde woning komen voor rekening van en worden gedragen door degene die de betreffende schuld is aangegaan.
Kan de rechter, op grond van het feit dat mijn man voor het huwelijk al eigenaar was van de woning beslissen dat mijn man bij scheiding voor een hoger percentage eigenaar van de woningis?
Gedurende de periode dat de woning op naam van mijn man stond (en daarna nog steeds), zijn de hypotheeklasten afgeschreven van onze gezamenlijke rekening. Kan ik deze kosten bij scheiding verhalen op mijn man?

Met vriendelijke groet
Antwoord:
Er is nog geen antwoord op deze vraag


Gerelateerde vragen aan Graag toelichting op onderstaande vraag:

Kan ik toestellen aansluiten op NT1?
      [Gesteld in Apparatuur]
2007-04-24 10:59:41
mijn vriends dochter is een zeer moeilijk kind
      [Gesteld in NLP]
2008-06-29 13:33:00
Recht op vast contract?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Zeeland]
2009-04-06 08:44:36
Waar vind ik info over de ideale parttimefactor?
      [Gesteld in Operationeel Management]
2010-04-19 14:26:17
schenking van een naakte eigendom
      [Gesteld in Notaris-Belgie]
2017-06-13 13:12:37

Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+