Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbeidsrecht Utrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht Utrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht Utrecht

Zelf een vraag over Arbeidsrecht Utrecht? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht Utrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht Utrecht:
Naam: Mr. J.W. Menkveld
Bedrijf: Menkveld advocatuur
Reactiesnelheid: 10 uur
Waardering: 7.9 (van max. 10)
Meer informatie over Mr. J.W. Menkveld vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via E-mail. Klik hier.

Heb ik recht op de loonsverhoging uit de cao ?

[Gesteld op: 01-06-2008]

Toelichting:
Ben sinds 2 feb 2004 begonnen bij mijn huidige werkgever. Ben sinds kort mijn gaan verdiepen in de cao metalektro en kwam tot mijn verbazing bij artikel 10.9 loonsverhogingen tegen. Toen der tijd was mijn werkgever nog geen lid van een werkgeversvereniging en werd er ook niks gedaan met de cao. Sinds 1 jan 2008 is hij wel lid en heeft toen een loonsverhoging van 3% doorgevoerd. Nu is mijn vraag heb ik recht op de voorgaande loonsverhogingen/éénmalige uitkeringen, zo ja ook die van 1 april 2004 was toen net 2 maanden in dienst. Ik had toen en arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met een proeftijd van 1 maand. Heb in de tussentijd wel 2 x een loonsverhoging gehad maar deze hadden niks te maken met de cao-verhogingen.
Antwoord:

Als een CAO "algemeen verbindend" is verklaard, moet elke werkgever die in de definitie valt de CAO toepassen. U kunt bij de vakbond nagaan of de CAO in de periode dat u in dienst bent algemeen verbindend is geweest.

JW Menkveld   www.getalawyer.nl

Beantwoord door:
mr. J.W. Menkveld
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Heb ik recht op de loonsverhoging uit de cao ?:

Leeftijd dat kind zelf mag bepalen waar hij woont
      [Gesteld in Kinderbescherming]
2009-02-14 12:35:16
Van wie zijn nu de uitzendrechten van het voetbal?
      [Gesteld in Sportrecht]
2009-12-02 20:49:21
Mag een foto ongevraagd gepubliceerd worden?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-10 16:44:04
portretrecht ja of nee?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-19 16:48:08
Woonland Belgie ww uitkering Nederland.
      [Gesteld in Europees recht]
2011-01-27 12:25:31

Gemiddelde score Arbeidsrecht Utrecht: 8.3 (412x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+