Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Huis & Tuin » Tuin
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Tuin en krijg online een antwoord van de specialist in Tuin

Zelf een vraag over Tuin? Klik hier.
Meer vragen over Tuin.
De huidige beheerder van de rubriek Tuin:
Naam: Mona Wiarda
Bedrijf: Adviesburo m wiarda
Reactiesnelheid: 42 uur
Waardering: 8.5 (van max. 10)
Meer informatie over Mona Wiarda vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over TuinVragen over Tuin via RSS. Klik hier.
RSS over Tuin op jouw website?Vragen over Tuin op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over TuinVragen over Tuin via E-mail. Klik hier.

Mogen Leilindes van 4 meter hoog worden geplaatst?

[Gesteld op: 16-05-2016]

Toelichting:
mijn buurvrouw heeft in april jl. Leilindes geplaatst met een hoogte van 4 meter. Zij heeft mij hierover van te voren niet ingelicht. Op mijn verzoek is de Gemeente Leidschendam-Voorburg komen kijken en stelt dat niet in een APV de hoogte van Leilindes is beschreven. De APV van deze gemeente schrijft dat artikel 4.10 APV 05 meter afstand bomen tot erfenis is. De Leilindes staan op 0.15 cm afstand. Hiertoe is geen actie ondernomen. De gemeente kan ik hierop aanspreken m.b.t. genoemd artikel. Maar mogen Leilindes 4 meter hoog zijn? Als dit niet in de APV staat kan ik mij dan beroepen op het Burgerlijk Wetboek? Zo ja, op welk artikel?
Alvast hartelijk dank voor uw aandacht in deze.
Antwoord:

Zie vorige vraag.

Beantwoord door:
Mona Wiarda
profielpagina

Subrubrieken binnen de rubriek Tuin:
Biologisch Tuinieren
Bloemschikken
Bonsai
Fruitteelt
Groenten
Ontwerp, Aanleg & Onderhoud
Planten
Terrasverwarming
Tuinproducten
Vijvers
Volkstuinen


Gerelateerde vragen aan Mogen Leilindes van 4 meter hoog worden geplaatst?:

Hoogte coniferen toegestaan?
      [Gesteld in Burenrecht advocaat]
2009-02-17 10:16:34
Trainingsschema?
      [Gesteld in Fitness]
2009-01-08 15:17:05
Wij blijken een veel te grote gasmeter te hebben.
      [Gesteld in Energie]
2013-11-28 15:18:17
Wat zijn onze rechten?
      [Gesteld in Advocaten-Friesland]
2011-12-01 20:45:15
Wat is een goed fitness schema?
      [Gesteld in Fitness]
2008-01-16 12:58:01

Gemiddelde score Tuin: 8.5 (927x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+