Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeelsmanagement » Arbeidsvoorwaarden
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsvoorwaarden en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsvoorwaarden

Zelf een vraag over Arbeidsvoorwaarden? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsvoorwaarden.

Beheerder worden?

De rubriek Arbeidsvoorwaarden heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Arbeidsvoorwaarden Klik hier.

RSS over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsvoorwaarden op jouw website?Vragen over Arbeidsvoorwaarden op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via E-mail. Klik hier.

terug zetten in functiejaren

[Gesteld op: 21-04-2016]

Toelichting:
ga van operator productie 1 met 9 functiejaren naar operator productie 2 met 8 functiejaren, kan dit? Ze zetten me een functiejaar achteruit. Het betreft de bakkerij sector.
Antwoord:

Beste heer/mevrouw,


Zoals staat vermeldt in de voor u geldende CAO BAKKERSBEDRIJF 01-04-2015 t/m 30-09-2016


1.8: Salarisschaal bij functiewijziging  Indien de functie van een werknemer wijzigt, zijn vanaf dat moment op hem van toepassing de salarisschaal en het functieloon die bij zijn nieuwe functie horen.  Voor zover de beloning uitgaat boven het vanaf dat moment toepasselijke functieloon en de toeslagen waarop krachtens deze CAO recht bestaat, wordt die beloning aangemerkt als persoonlijke toeslag in de zin van artikel 5.1.


Een wijziging van uw functiejaren is mijn inziens echter niet toegestaan. Ik adviseer u dan ook om om opheldering te vragen bij uw werkgever m.b.t. het verminderen van uw functiejaren.


Mocht u bijstand nodig hebben dan kunt u mij bereiken door het contactformulier op onze internetsite: http://www.de-arbeidsrechtspecialist.nl in te vullen.


Met vriendelijke groet,


E.A. Vonsee                                                                                                     Adviseur Arbeidsrecht/HR


 


!Dit advies is vrijblijvend en enkel gebaseerd op de vaak summiere vraagstelling. Het kan geen volwaardig juridisch advies vervangen. We zijn niet aansprakelijk voor eventuele gevolgen van handelen/nalaten naar aanleiding van dit beknopte antwoord!

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan terug zetten in functiejaren:

Eigen bedrijf opzetten maar op naam van mijn vrouw
      [Gesteld in Bedrijfsformules]
2009-12-04 14:00:39
Aftrekbaarheid vrijwillige pensioenpremie
      [Gesteld in Belastingen-Zeeland]
2012-09-21 17:29:50
Bouw je ook functiejaren op als parttime werker?
      [Gesteld in Arbeidsvoorwaarden]
2016-10-08 10:50:52
Direkt marketing actie opzetten
      [Gesteld in Direct Marketing]
2007-04-25 21:59:42
In welke functieklasse hoor ik te vallen?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Zuid Holland]
2008-10-06 17:00:52

Gemiddelde score Arbeidsvoorwaarden: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257311
    Beheerders:  1023

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+