Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Advocaten » Bestuursrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Bestuursrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Bestuursrecht

Zelf een vraag over Bestuursrecht? Klik hier.
Meer vragen over Bestuursrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Bestuursrecht:
Naam: Herman Albersen
Bedrijf: De rechtspratkijk nederland
Reactiesnelheid: 81 uur
Waardering: 8.5 (van max. 10)
Meer informatie over Herman Albersen vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over BestuursrechtVragen over Bestuursrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Bestuursrecht op jouw website?Vragen over Bestuursrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over BestuursrechtVragen over Bestuursrecht via E-mail. Klik hier.

vervolg WBP verzoek

[Gesteld op: 08-01-2016]

Toelichting:
Ik heb hier eerder een vraag over gesteld. Inmiddels heeft de gemeente voldaan aan het verzoek. 2 dingen vallen mij op. De Twee gelijke verzoeken zijn gedaan door mijn vrouw en ik apart. Nu ontvang ik 1 brief gericht aan mijn vrouw en mij. Voorts staat 1 aangelegendheid waarin de gemeente onze gegevens heeft gebruikt, maar vevolgens staat er niet dat ze voor het overige onze gegevens niet heeft verwerken. Ik weet dus wel iets, maar niet alles. Er staat wel dat ik bezwaar kan maken.
Voldoet de beschikking wel als zodanig nu de separate verzoeken van indieners als 1 beschikking worden afgedaan? Zo ja, moeten we dan bezwaar maken tegen het feit dat niet is vermeld dat voor het overige geen gegevens worden verwerkt? Of moet ik ervan uitgaan dat de gemeente geen besluit heeft genomen? Bij voorbaat dank
Antwoord:

Geachte heer,


Ik kan op basis van hetgeen u meldt, zonder lezing van de stukken, u geen advies geven.


Indien u het niet eens bent met de beslissing van de gemeente dan adviseer ik u om daartegen bezwaar te maken.


De gemeente kan één beschikking geven indien deze is gericht tegen de twee indieners van de bezwaren.


Met vriendelijke groet,


H.A. Albersen


Jurist


 

Beantwoord door:
Herman Albersen
profielpagina


Gerelateerde vragen aan vervolg WBP verzoek:

Niet nakomen afspraken convenant
      [Gesteld in Rechtshulp-Noord Holland]
2008-05-19 14:54:15
Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55
Complete verwarring, hoger beroep
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2010-06-29 09:46:37
Naamswijziging van mijn dochter.
      [Gesteld in Familierecht]
2011-04-26 18:10:50
dwangakkoord zonder verklaring art. 287 a
      [Gesteld in minnelijk traject]
2013-03-27 22:28:44

Gemiddelde score Bestuursrecht: 9.4 (9x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+