Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Spellen » Kaartspellen » Bridge
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Bridge en krijg online een antwoord van de specialist in Bridge

Zelf een vraag over Bridge? Klik hier.
Meer vragen over Bridge.
De huidige beheerder van de rubriek Bridge:
Naam: Ron Jedema
Bedrijf: Dekker bridge reizen
Reactiesnelheid: 13 uur
Waardering: 9.3 (van max. 10)
Meer informatie over Ron Jedema vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over BridgeVragen over Bridge via RSS. Klik hier.
RSS over Bridge op jouw website?Vragen over Bridge op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over BridgeVragen over Bridge via E-mail. Klik hier.

Wijziging van gedane bieding,

[Gesteld op: 07-04-2015]

Toelichting:
Artikel 25

De openaar doet een bod en de LT legt meteen pas.
De openaar zit zijn vergissing en roept de WL.
De partner van de openaar heeft nog niets gedaan.
Moet je dit nu behandelen als met - of zonder denkpauze ?

Deze vraag kreeg ik toegestuurd;
Zelf heb ik gezegd dat hier art 25A van toepassing is.

Gaarne verneem ik met dank.
Antwoord:

De vraag is altijd: wat had de openaar willen bieden toen hij met zijn hand naar de biddingbox ging.


Stel hij pakt 1SA (hij heeft 15 punten), maar ziet een schoppentjhe bij de klaveren zitten. Met een 5-kaart schoppen opent hij liever met 1 schoppen.


Ongeacht of partner al geboden heeft of niet: dit is een verandering van gedachten en dat sluit 25A uit.


Stel hij biedt 1 schoppen, maar het 1SA kaartje blijft plakken en hij ziet het pas als partner aan de beurt is. Dan is dat dus een kennelijke misgreep (hij wilde 1 schoppen bieden en dacht 1 schoppen te pakken) en dan is er geen denkpauze (gedachten verandering) en dus is wijziging toegestaan.


Algemene regel is dat artikel 25A heel weinig voor komt. Vaak zal men (in een flits) iets anders bedenken en dan is er sprake van een gedachtenverandering.


Succes!!

 
Reactie vraagsteller:
Dank je wel Ron,
Ik heb het doorgestuurd naar de vraagsteller.
Fijn dat je steeds zo snel bent met je reactie en antwoord.
Zonnige groet---Wilma
 
Antwoord Beheerder:

Hallo Wilma,


Ik ben blij dat je blij bent.
Volgende keer graag even wachten met verzenden indrukken, want elke keer dat je daarop klikt, komt er een nieuwe vraag in mijn lijst, met dezelfde inhoud. De website is niet zo snel, kennelijk.


Groetjes,


Ron.

Beantwoord door:
Ron Jedema
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Wijziging van gedane bieding, :

Zwakke sprongvolgbiedingen
      [Gesteld in Bridge]
2012-08-03 09:26:26
herbieding bijbieder
      [Gesteld in Bridge]
2012-11-12 15:04:53
Vraag gesteld 30/6 Beantw. door Ron Jedema
      [Gesteld in Bridge]
2015-07-08 18:56:15
bruine sticker conventie
      [Gesteld in Bridge]
2016-01-13 10:27:26
Opening 1SA
      [Gesteld in Bridge]
2018-02-20 10:54:36

Gemiddelde score Bridge: 9.3 (1163x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+