Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Huis & Tuin » Woningen » Vereniging Van Eigenaren
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Vereniging van Eigenaren en krijg online een antwoord van de specialist in Vereniging van Eigenaren

Zelf een vraag over Vereniging van Eigenaren? Klik hier.
Meer vragen over Vereniging van Eigenaren.

Beheerder worden?

De rubriek Vereniging van Eigenaren heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Vereniging van Eigenaren Klik hier.

RSS over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via RSS. Klik hier.
RSS over Vereniging van Eigenaren op jouw website?Vragen over Vereniging van Eigenaren op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via E-mail. Klik hier.

Toestemming VVE vloerverwarming in appartement?

[Gesteld op: 11-03-2015]

Toelichting:
Ik kan het antwoord op de volgende vraag niet in onze Akte van Splitsing vinden.
Heb ik toestemming nodig voor het laten infrezen van vloerverwarming in mijn appartement (met onderburen)?
Leverancier vloerverwarming zegt van niet, omdat hij in de cementdekvloer blijft.
In de Akte staat dat vloeren als scheiding tussen privegedeelten aangemerkt moeten worden als gemeenschappelijke ruimte (art. 17, lid 1).
In art. 17, lid 2 aanhef en onder b en c, staan de uitzonderingen genoemd wanneer het toch geen gemeenschappelijke zaak is. Nl.: werken voor zelfstandige verwarming of de zaken die uitsluitend dienstbaar zijn aan een privegedeelte.
In art. 22, lid 3 staat dat geen veranderingen mogen worden aangebracht aan gemeenschappelijke zaken, ook als die in privegedeelten bevinden.
Het appartementencomplex is 4 jaar oud.
Graag hoor ik uw analyse. Dank hiervoor.
Antwoord:

De vloeren behoren tot de gezamenlijke gedeelten van de VvE, U heeft dus toestemming nodig van de VvE.


De vloer is niet alleen dienstbaar aan uw privé gedeelte maar is het plafond van uw benedenburen.


De beide andere artikelen wijze u er op dat de vloer gemeenschappelijk is en dat u dus toestemming nodig heeft.


Met vriendelijke groet,

Wim Verhees
www.abon-vve-beheer.nl


www.slapende-vve.nl


www.vve-offerte.nl

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Toestemming VVE vloerverwarming in appartement?:

verdeling gemeenschappelijke kosten app.
      [Gesteld in Advocaten-Belgie]
2008-12-02 08:26:21
Niet eens met de factuur van de stookkosten.
      [Gesteld in Vereniging van Eigenaren]
2009-03-14 19:18:22
Is waterleiding gezamelijk?
      [Gesteld in Vereniging van Eigenaren]
2011-04-29 00:25:28
Is een aparte boiler voor vloerverwarming zinvol?
      [Gesteld in Vloerverwarming]
2013-09-18 22:33:20
Vloerverwarming badkamer niet genoeg capaciteit
      [Gesteld in Vloerverwarming]
2013-12-24 07:23:14

Gemiddelde score Vereniging van Eigenaren: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257262
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+