Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Advocaten » Ambtenarenrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Ambtenarenrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Ambtenarenrecht

Zelf een vraag over Ambtenarenrecht? Klik hier.
Meer vragen over Ambtenarenrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Ambtenarenrecht:
Naam: Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren
Bedrijf: Dieteren advocatuur
Reactiesnelheid: 118 uur
Waardering: 7.6 (van max. 10)
Meer informatie over Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over AmbtenarenrechtVragen over Ambtenarenrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Ambtenarenrecht op jouw website?Vragen over Ambtenarenrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over AmbtenarenrechtVragen over Ambtenarenrecht via E-mail. Klik hier.

Artikel 58 ARAR, plaatsing

[Gesteld op: 30-10-2014]

Toelichting:
Ik ben nu al meer dan 36 maanden geplaats op artikel 58 ARAR op een andere functie, in hoeverre heb ik nu recht om de functie "vast" te krijgen. Ik ben namelijk vanuit de "oude" functie aangewezen als Van Werk Naar Werk kandidaat tijdens een reorganisatie binnen DJI
Antwoord:

Geachte heer, mevrouw,


Excuses voor de wat latere reactie.


Ingevolge artikel 58 ARAR wordt men normaliter tijdelijk op een andere functie geplatst en is de intentie daarbij dat me dan terugkeert naar de oude functie. Artikel 58 ARAR is in uw situatie aldus foutief gebruikt: dit had artikel 57 ARAR dienen te zijn.


Inmiddels is er m.i. in uw geval sprake van “onaanvaardbaar zweven” en zal er in overleg heel snel een oplossing moeten worden gevonden, dan wel moet uw werkgever alsnog een plaatsingsbesluit nemen. U zou daarbij kunnen beargumenteren dat u nu reeds 36 maanden de functie uitoefent en deze van rechtswege o.g.v. artikel 6, lid 6 ARAR uw aanstelling in vaste dienst is geworden, tenzij men zou kunnen beagrumenteren dat de aanstelling is aangegaan voor een project met een eenmalig en uniek karakter en bij aanvang van die aanstelling aangegeven is dat de 36-maanden-termijn mag worden overschreden.


Met vriendelijke groet,


mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren

Beantwoord door:
mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Artikel 58 ARAR, plaatsing:

hulpverlener haakt af
      [Gesteld in schuldadvies & schuldbegeleiding]
2012-08-30 11:14:07
Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55
Status topsportrt
      [Gesteld in Sportrecht]
2010-04-26 15:37:55
Mag de knvb een belgisch stadionverbod overnemen?
      [Gesteld in Sportrecht]
2014-01-23 02:59:16
wanneer loon na ontslag?
      [Gesteld in Advocaten-Friesland]
2008-07-18 11:00:06

Gemiddelde score Ambtenarenrecht: 7.6 (8x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+