Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeel & Organisatie » Personeel & Organisatie-Gelderland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Personeel & Organisatie-Gelderland en krijg online een antwoord van de specialist in Personeel & Organisatie-Gelderland

Zelf een vraag over Personeel & Organisatie-Gelderland? Klik hier.
Meer vragen over Personeel & Organisatie-Gelderland.

Beheerder worden?

De rubriek Personeel & Organisatie-Gelderland heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Personeel & Organisatie-Gelderland Klik hier.

RSS over Personeel & Organisatie-GelderlandVragen over Personeel & Organisatie-Gelderland via RSS. Klik hier.
RSS over Personeel & Organisatie-Gelderland op jouw website?Vragen over Personeel & Organisatie-Gelderland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Personeel & Organisatie-GelderlandVragen over Personeel & Organisatie-Gelderland via E-mail. Klik hier.

Verplicht storingsdienst

[Gesteld op: 29-04-2014]

Toelichting:
Om de week krijg ik verplicht storingsdienst weekend, ondanks ik de weekenden eigenlijk niet kan inv prive omstandigheden.ook werk ik gewoon van ma. Tot vrij.inc extra overuren. Ik krijg voor de storingdiensten tijd voor tijd, geen verdere toeslagen niks. Mag dit? Cao klein metaal.
Antwoord:

Dag,


In de CAO staat omschreven dat voor een storingsdienst (consignatiedienst) er een regeling moet zijn getroffen met een medezeggenschapsorgaan, bijvoorbeeld de OR. Alleen wanneer een OR akkoord is met een regeling waarin afspraken kunnen staan over de storingsdienstvergoeding en bv. vergoedingen m.b.t. reiskosten en telefoonkosten. 


Het is wel zo dat op de storingsdienst de rust- en werktijden van toepassing zoals die bij de Arbeidstijdenwet zijn geregeld.


Dus als er in een regeling is afgesproken dat je voor de storingsdienst tijd voor tijd krijgt, ja dan mag dit. 


Mogelijk is wel artikel 42a van toepassing: Betaling voor uren buiten het dagvenster. Dit is echter wel afhankelijk wat er tussen jou en je werkgever is overeengekomen en wat er met de OR is afgesproken.
Je kunt natuurlijk wel altijd met je werkgever in gesprek gaan over je situatie en bespreken of er geen andere oplossingen zijn.


 


Mvg,


Floor Janssen
Arbeid & organisatie adviseur
Janssen & Partners
www.janssenenpartners.nl

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Verplicht storingsdienst:

storingsdienst (nog steeds geen reactie)
      [Gesteld in Personeel & Organisatie]
2007-07-21 10:01:25
Storingsdienst verplicht?
      [Gesteld in Personeel & Organisatie]
2008-02-17 16:48:53
Beeindiging storingsdienst gemeente
      [Gesteld in Personeel & Organisatie-Zuid Holland]
2010-08-05 19:44:11
Mag mijn werkgever zomaar mijn functie wijzigen me
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Utrecht]
2012-11-10 21:18:33
Mag mijn werkgever zomaar mijn functie wijzigen me
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Utrecht]
2012-11-10 21:18:36

Gemiddelde score Personeel & Organisatie-Gelderland: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Ad Appel
    9.0
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  258138
    Beheerders:  1029

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  172 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+