Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Advocaten » Ambtenarenrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Ambtenarenrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Ambtenarenrecht

Zelf een vraag over Ambtenarenrecht? Klik hier.
Meer vragen over Ambtenarenrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Ambtenarenrecht:
Naam: Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren
Bedrijf: Dieteren advocatuur
Reactiesnelheid: 118 uur
Waardering: 7.6 (van max. 10)
Meer informatie over Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over AmbtenarenrechtVragen over Ambtenarenrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Ambtenarenrecht op jouw website?Vragen over Ambtenarenrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over AmbtenarenrechtVragen over Ambtenarenrecht via E-mail. Klik hier.

Kan ik overgeplaatst worden onder artikel 58

[Gesteld op: 08-04-2014]

Toelichting:
Graag wilde ik weten ofdat ik nu op dit moment overgeplaatst kan worden onder artikel 58 van de Arar.
Ik ben werkzaam bij een penitentiaire inrichting die gaat sluiten.
De locatie waar ik nu naar overgeplaatst wordt ligt ongeveer 50 km enkele reis verder.
De inrichting waar ik nu werkzaam ben gaat pas over 21 sluiten en ik ben nog niet met mijn werk van werkbeleidplan klaar dus ik ben dus ook nog niet een officiŰle in de vrijwillige statis.
Er is geen vooruitzicht op terugkering naar de locatie waar ik nu werkzaam ben ivb met de sluiting 1-1-2016
Antwoord:

Geachte heer, mevrouw , 


Vooraleer ik op uw vraag kan antwoorden, zou ik van u willen weten wat met u concreet is afgesproken op papier?


Met vriendelijke groet, 


Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren

 
Reactie vraagsteller:
Geachte heer,

Er is met mij nog niets schriftelijk vastgelegd.
Er is mij vorige week woensdag alleen een telefonische mededeling gedaan.
Heb ook al gezegd dat ik dit schriftelijk bevestigd wil hebben maar tot nu toe heb ik niets mogen
Ontvangen.
 
Antwoord Beheerder:

Geachte heer, mevrouw,


Ik raad u aan af te wachten of u alsnog e.e.a. Schriftelijk krijgt, zodat u officieel daartegen kunt reageren.


 


met vriendelijke groet, 


Mevr. Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren

Beantwoord door:
mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Kan ik overgeplaatst worden onder artikel 58:

hulpverlener haakt af
      [Gesteld in schuldadvies & schuldbegeleiding]
2012-08-30 11:14:07
Mag een foto ongevraagd gepubliceerd worden?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-10 16:44:04
Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55
portretrecht ja of nee?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-19 16:48:08
Status topsportrt
      [Gesteld in Sportrecht]
2010-04-26 15:37:55

Gemiddelde score Ambtenarenrecht: 7.6 (8x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+