Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Advocaten » Ambtenarenrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Ambtenarenrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Ambtenarenrecht

Zelf een vraag over Ambtenarenrecht? Klik hier.
Meer vragen over Ambtenarenrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Ambtenarenrecht:
Naam: Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren
Bedrijf: Dieteren advocatuur
Reactiesnelheid: 118 uur
Waardering: 7.6 (van max. 10)
Meer informatie over Mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over AmbtenarenrechtVragen over Ambtenarenrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Ambtenarenrecht op jouw website?Vragen over Ambtenarenrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over AmbtenarenrechtVragen over Ambtenarenrecht via E-mail. Klik hier.

Wanneer heb ik een vaste aanstelling?

[Gesteld op: 09-02-2014]

Toelichting:
Ik werk binnen de overheid bij dienst justitiŰle inrichtingen. Op 1 januari 2012 ben ik aangenomen. Mijn contract is op basis van artikel 6.2.C van de ARAR regelgeving vastgesteld. Vanaf 1 januari 2014 is dit contract voor de 2e keer met een jaar verlengd. Aan het eind van dit kalenderjaar heb ik dus drie keer een jaarcontract gehad. Heb ik dan automatisch na deze drie jaar een vaste aanstelling, of ben ik dan juist mijn baan kwijt?
Antwoord:

Geachte heer, mevrouw,


Indien u een verlenging aangeboden zou worden voor dezelfde functie, zou uw aanstelling normaliter omgezet dienen te worden naar een vaste. Wordt u geen verlenging aangeboden,zal men u dit normaliter ook een tijd voor afloop van uw tijdelijke aanstelling moeten mededelen in de vorm van een voor bezwaar vatbaar besluit. 


Met vriendelijke groet,


mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren

 
Reactie vraagsteller:
Bedankt voor het antwoord.
Maar hoe lang van te voren moet mijn werkgever aangeven dat mijn contract niet zal worden verlengd? Staat hier een wettelijke termijn voor?
 
Antwoord Beheerder:

Geachte heer, mevrouw,


Een dergelijke termijn zal normaalgesproken in het geldende rechtspositiereglement opgenomen zijn.


Met vriendelijke groet,


mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren


 


 

Beantwoord door:
mr. B.H.G. Dautzenberg-Dieteren
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Wanneer heb ik een vaste aanstelling?:

Wanneer heb ik nu een vaste betrekking?
      [Gesteld in Ambtenarenrecht]
2011-04-06 15:07:55
Is aan mij een vaste aanstelling verleend?
      [Gesteld in Ambtenarenrecht]
2010-12-19 12:32:29
Verlenging of toch vast?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Utrecht]
2009-04-09 15:20:52
Heb ik recht op uitbreiding vast contract?
      [Gesteld in Rechtshulp-Noord Brabant]
2010-06-12 10:09:33
wijziging na sollicitatie in aanstelling
      [Gesteld in Personeel & Organisatie-Utrecht]
2014-09-05 18:02:08

Gemiddelde score Ambtenarenrecht: 7.6 (8x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+