Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeelsmanagement » Arbeidsvoorwaarden
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsvoorwaarden en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsvoorwaarden

Zelf een vraag over Arbeidsvoorwaarden? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsvoorwaarden.

Beheerder worden?

De rubriek Arbeidsvoorwaarden heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Arbeidsvoorwaarden Klik hier.

RSS over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsvoorwaarden op jouw website?Vragen over Arbeidsvoorwaarden op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via E-mail. Klik hier.

mag mijn baas mij schade aanrekenen

[Gesteld op: 24-11-2013]

Toelichting:
ik heb met mijn truck een losloper gehad en mijn baas heeft onder druk gezet en me zover gekregen dat ik de schade van 2400 euro terug moet betalen in 24 termijnen en laten tekenen.valt dat normaal niet onder berdijfsrisico en bij 2collegas hebben hetzelde schade gehad maar hoeven niks te betalen kan dat zo maar wat kan ik doen.ik weet dat ik nooit had moeten tekenen maar het was een vuil spelletje.
mvg john mulkens
Antwoord:
Geachte heer Mulkens,

Naar aanleiding van uw vraag betreffende het terugbetalen van de geleden bedrijfsschade aan uw  werkgever, bericht ik u het volgende.

Een werknemer hoeft niet voor de kosten op te draaien als hij onder werktijd schade veroorzaakt aan een bedrijfsauto. In de wet is namelijk vastgelegd dat werknemers geen schade hoeven te vergoeden die tijdens het werk is ontstaan, tenzij dat met opzet of door roekeloos gedrag is gebeurd (Burgerlijk Wetboek, Boek 6, artikel 170). Die schade komt dus voor rekening van de werkgever.
Daar komt nog bij dat uw werkgever in twee eerdere gevallen de schade niet op uw collega's heeft verhaald. In Nederland kennen wij de Wet Gelijke Behandeling en uw kunt uw werkgever daaraan houden.

Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Mocht u nog verdere uitleg of hulp nodig hebben dan kunt u mij bereiken door het contactformulier op onze internetsite: http://www.de-arbeidsrechtspecialist.nl in te vullen.

Met vriendelijke groet,

E.A. Vonsee                                                                                                                             Adviseur P&O en Arbeidsrecht

 

!Dit advies is vrijblijvend en enkel gebaseerd op de vaak summiere vraagstelling. Het kan geen volwaardig juridisch advies vervangen. We zijn niet aansprakelijk voor eventuele gevolgen van handelen/nalaten naar aanleiding van dit beknopte antwoord!


Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan mag mijn baas mij schade aanrekenen:

vliegtuig vertraging claim indienen
      [Gesteld in Europees recht]
2010-02-21 11:39:20
Weet u iets over planschade? wanneer krijg je dat?
      [Gesteld in Bouwregelgeving]
2010-07-13 12:37:23
uitbetaling schade
      [Gesteld in Autoverzekering]
2011-08-19 17:57:54
aansprakelijkheid
      [Gesteld in Aansprakelijkheidsrecht]
2012-05-26 00:31:32
2 keer eigen risico
      [Gesteld in Verzekeringsrecht]
2014-03-22 15:33:26

Gemiddelde score Arbeidsvoorwaarden: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+