Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Huis & Tuin » Woningen » Vereniging Van Eigenaren
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Vereniging van Eigenaren en krijg online een antwoord van de specialist in Vereniging van Eigenaren

Zelf een vraag over Vereniging van Eigenaren? Klik hier.
Meer vragen over Vereniging van Eigenaren.

Beheerder worden?

De rubriek Vereniging van Eigenaren heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Vereniging van Eigenaren Klik hier.

RSS over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via RSS. Klik hier.
RSS over Vereniging van Eigenaren op jouw website?Vragen over Vereniging van Eigenaren op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via E-mail. Klik hier.

de vraag betreft "wijziging van de bestemming"

[Gesteld op: 21-03-2013]

Toelichting:
Goedemiddag,

Er is onduidelijkheid over artikel 9 lid 2 van het modelsplitsingsregelement 1973.
De eigenaars en gebruikers zijn verplicht het privé gedeelte te gebruiken in overeenstemming met de daaraan nader in de akte te regelen bestemming.
Vervolgens zegt de tweede volzin van lid 2 van artikel 9 “een gebruik dat afwijkt van deze bestemming is slechts geoorloofd met toestemming van de vergadering etc.”.

Wat wordt er met het laatste nu precies bedoeld en wat is de reikwijdte. Is de vergadering vrij om te besluiten wat ze wil. Leidt een dergelijk besluit er toe dat de bestemming volgens de splitsingakte niet meer overeenstemt met de werkelijke situatie en dat dientengevolge de openbare registers niet meer de werkelijke situatie weergeeft. Wie hebben zich aan het besluit te houden.

Bij voorbaat dank voor uw antwoord,

Herman Tebbes
Antwoord:
Dit betekent dat de eigenaar een verzoek bij de vergadering ( dit zijn alle leden van de VvE) kan indienen om de bestemming van het privé gedeelte te veranderen. De vergadering neemt dan een besluit of ze dit wel of niet toestaat. 

Met vriendelijke groet,

Wim Verhees
www.abon-vve-beheer.nl

www.slapende-vve.nl

www.vve-offerte.nl

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan de vraag betreft "wijziging van de bestemming":

hoe krijg ik meer massa en spieromvang?
      [Gesteld in Fitness]
2008-07-05 17:07:32
€ 4000 schuld door niet betalen ziekenfondspremie.
      [Gesteld in schulden & inkomen]
2010-04-12 13:09:47
Hulp bij opstellen brief opzeg immo.
      [Gesteld in Vastgoed]
2011-01-10 15:17:36
Ik ben bang dat ik MS heb.
      [Gesteld in Hyperventilatie]
2013-05-26 19:49:15
is het mogenlijk het kind van een kennis te adopte
      [Gesteld in Advocaten-Noord Brabant]
2013-11-22 00:51:01

Gemiddelde score Vereniging van Eigenaren: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257259
    Beheerders:  1023

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+