Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeelsmanagement » Arbeidsvoorwaarden
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsvoorwaarden en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsvoorwaarden

Zelf een vraag over Arbeidsvoorwaarden? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsvoorwaarden.

Beheerder worden?

De rubriek Arbeidsvoorwaarden heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Arbeidsvoorwaarden Klik hier.

RSS over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsvoorwaarden op jouw website?Vragen over Arbeidsvoorwaarden op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via E-mail. Klik hier.

Mag ik terug gezet worden in functie jaren?

[Gesteld op: 14-03-2013]

Toelichting:
Ik ga in de drogisterij een nieuwe functie vervullen, van schaal 2 naar schaal 3 (cao drogisterijbranche). Ik heb in schaal 2 drie functiejaren opgebouwd maar wordt nu terug geplaats naar 1 functiejaar in schaal 3. Hierdoor ga ik er maar minimaal op vooruit in salaris. Is het toegestaan om mij terug te plaatsten in functie tredes? Alvast bedankt.
Antwoord:

Geachte heer/mevrouw,

Naar aanleiding van uw vraag, betreffende functiejaren bij schaalverhoging, bericht ik u het volgende.

De term ‘functiejaar’ wordt vaak gebruikt om te bepalen op welk punt in de standaardloonontwikkeling je in een bedrijf zit. Het idee is dan dat je volgens een bepaald schema loonsverhoging krijgt op basis van je ervaringstijd.

Als u in een andere functiegroep valt, door bijvoorbeeld promotie, dan vervallen uw opgebouwde functiejaren uit uw vorige functiegroep. U begint dan in uw nieuwe functiegroep met 0 functiejaar of in uw geval met functiejaar 1(CAO art. 4.1.2 ).

Mocht u over bovenstaande nog verdere uitleg nodig hebben dan verwijs ik u gaarne naar ons contactformulier op onze internetsite: http://www.expear.nl

Met vriendelijke groet,

E.A. Vonsee                                                                                     Adviseur Arbeidsrecht/P&O

 

!Dit advies is vrijblijvend en enkel gebaseerd op de vaak summiere vraagstelling. Het kan geen volwaardig juridisch advies vervangen. We zijn niet aansprakelijk voor eventuele gevolgen van handelen/nalaten naar aanleiding van dit beknopte antwoord!

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Mag ik terug gezet worden in functie jaren?:

Nieuwe functie uitvoeren in protest, verstandig?
      [Gesteld in Personeelsmanagement-Zuid Holland]
2009-11-21 10:07:21
Is deze functie een verworven recht?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Friesland]
2010-04-15 15:13:47
nieuwe functies en salarisindelingen toegestaan?
      [Gesteld in Personeel & Organisatie-Utrecht]
2012-05-02 21:27:01
Wat is mijn rechtspositie?
      [Gesteld in Advocaten-Noord Brabant]
2014-12-31 11:58:11
Bouw je ook functiejaren op als parttime werker?
      [Gesteld in Arbeidsvoorwaarden]
2016-10-08 10:50:52

Gemiddelde score Arbeidsvoorwaarden: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+