Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Recht-Noord Holland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Recht-Noord Holland en krijg online een antwoord van de specialist in Recht-Noord Holland

Zelf een vraag over Recht-Noord Holland? Klik hier.
Meer vragen over Recht-Noord Holland.
De huidige beheerder van de rubriek Recht-Noord Holland:
Naam: Herman Albersen
Bedrijf: De rechtspratkijk nederland
Reactiesnelheid: 81 uur
Waardering: 8.5 (van max. 10)
Meer informatie over Herman Albersen vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Recht-Noord HollandVragen over Recht-Noord Holland via RSS. Klik hier.
RSS over Recht-Noord Holland op jouw website?Vragen over Recht-Noord Holland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Recht-Noord HollandVragen over Recht-Noord Holland via E-mail. Klik hier.

Statutaire/feitelijke vestigingsplaats vereniging

[Gesteld op: 06-01-2013]

Toelichting:
Onze sportvereniging bestaat ruim 25 jaar, is destijds opgericht in plaats X en ook het clubhuis heeft al die jaren in plaats X gestaan. De statutaire vestigingsplaats is uiteraard ook X (artikel 1 van de statuten: “De vereniging heeft haar zetel te X, gemeente A”).
Nu gaan we verhuizen, zodat het clubhuis in plaats Y (is ook een andere gemeente, valt wel onder dezelfde Kamer van Koophandel) komt.
Is het noodzakelijk om in verband met die verhuizing artikel 1 van de statuten aan te passen?
Of hoeft de feitelijke vestigingsplaats helemaal niet overeen te komen met de statutaire vestigingsplaats, ik dacht dat er ook veel bedrijven zijn waarbij de feitelijke en de statutaire vestigingsplaats verschillen? Als het niet noodzakelijk is, spaart dat weer kosten van aanpassing van de statuten (notariële akte) uit immers.
Antwoord:

Goedendag, met deze vraag kunt u het beste contact opnemen met een notaris of de notaristelefoon.

Voor meer info of hulp neem contact met ons op. Wij helpen u graag. (lage tarieven)

mr. Elise van Es
legalitas juridisch adviesbureau
info@legalitas.nl
Ook buiten kantoortijden bereikbaar!

Het antwoord op de vraag kan geen volledig juridisch advies vervangen. Er kunnen derhalve geen rechten aan worden ontleend.

Beantwoord door:
Herman Albersen
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Statutaire/feitelijke vestigingsplaats vereniging:

Statuten vereniging verplicht?
      [Gesteld in Recht]
2007-03-02 18:00:01
aansprakelijkheisverzekering voor een vereniging
      [Gesteld in Schadeverzekeringen]
2010-02-24 13:40:39
Oranje Vereniging Harmelen
      [Gesteld in Bedrijfsformules]
2009-07-09 13:17:43
Verantwoordelijkheid kascommissie
      [Gesteld in Recht-Gelderland]
2008-01-21 21:36:02
nieuwe vereniging of bestaande handhaven?
      [Gesteld in Fusies & overnames]
2008-01-24 00:11:15

Gemiddelde score Recht-Noord Holland: 8.8 (6x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+