Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbeidsrecht Utrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht Utrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht Utrecht

Zelf een vraag over Arbeidsrecht Utrecht? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht Utrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht Utrecht:
Naam: Mr. J.W. Menkveld
Bedrijf: Menkveld advocatuur
Reactiesnelheid: 10 uur
Waardering: 7.9 (van max. 10)
Meer informatie over Mr. J.W. Menkveld vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via E-mail. Klik hier.

Mag ik mijn nieuwe bedrijf starten?

[Gesteld op: 15-11-2012]

Toelichting:
Geachte heer/mevrouw,

Het volgende:
Ik werk bij een opticien keten maar ik wil een eigen optiek starten. Nu stond er mijn contract een soort van concurrentiebeding. Alleen het woord “concurrentiebedring” staat er niet in vermeld.

Hieronder het artikel:

Artikel 12.1
Het is werkneemster verboden binnen een tijdvlak van 2 jaren na beëindiging der dienstbetrekking binnen een kring met …Optiek als middelpunt en met een straal van 40 km, in enigerlei vorm werkzaam te zijn bij een bedrijf gelijk, gelijksoortig of aanverwant aan dat van de werkgever, hetzij tegen vergoeding, hetzij om niet, of daarin aandeel van welke aard ook te hebben., tenzij de werkgever daartoe voorafgaande schriftelijke toestemming van werkgever heeft verkregen, aan welke toestemming werkgever voorwaarden kan verbinden.

Mijn vraag luidt:
Wordt beschouwd als een concurrentiebeding ook al staat het woord concurretiebeding niet boven het artikel.

En verder:
Is dit geldig nu nog? Want mijn oorspronkelijke werkgever eenmanszaak is overgenomen door ene grote keten van optieciens.
Antwoord:

het artikel waar u op doelt is wel degelijk een non-concurrentiebeding, ook als het er niet boven staat. Of het beding nog geldt kan ik niet beoordelen, daarvoor is meer informatie nodig. Ik adviseer u om contact op te nemen met het Juridisch Loket voor een specifiek advies.

JW Menkveld     www.getalawyer.nl

Beantwoord door:
mr. J.W. Menkveld
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Mag ik mijn nieuwe bedrijf starten?:

Kan ik huurcontract vervroegd opzeggen?
      [Gesteld in Horeca en Toerisme]
2008-11-04 03:11:39
eigen kleding zaak beginnen
      [Gesteld in Detailhandel]
2009-05-04 15:51:43
Kan ik een woining met bedrijfsruimte financieren?
      [Gesteld in Accountancy]
2010-02-14 23:05:49
hypotheekvoor een huis met boerderij als onderpanc
      [Gesteld in Erfrecht]
2011-01-19 19:00:32
Contract zonder kennisgeving overgezet
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Holland]
2015-02-13 11:32:35

Gemiddelde score Arbeidsrecht Utrecht: 8.3 (412x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+