Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Vastgoed
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Vastgoed en krijg online een antwoord van de specialist in Vastgoed

Zelf een vraag over Vastgoed? Klik hier.
Meer vragen over Vastgoed.
De huidige beheerder van de rubriek Vastgoed:
Naam: Hans Goosen (MA/COM Nederland)
Bedrijf: Ma/com stad en regio makelaars
Reactiesnelheid: 18 uur
Waardering: 8.5 (van max. 10)
Meer informatie over Hans Goosen (MA/COM Nederland) vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over VastgoedVragen over Vastgoed via RSS. Klik hier.
RSS over Vastgoed op jouw website?Vragen over Vastgoed op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over VastgoedVragen over Vastgoed via E-mail. Klik hier.

Quorum VVE vergadering

[Gesteld op: 13-11-2012]

Toelichting:
Beste Hans, allereerst bedankt voor je snelle antwoord. Het gaat in dit geval over een VVE met 2 kampen die het principieel met elkaar oneens zijn. Ze hebben ieder 49 stemmen verddeld over 4 eigenaars. Een daarvan heeft 49 stemmen (administrateur). De stemmen staken iedere keer. Men verdenkt de administrateur, die ook bestuurder is, van malversaties maar de vergadering kan hem niet afzetten wegens stakende stemmen. Ook begroting etc. etc. kan nooit goedgekeurd worden wegens stakende stemmen...
Als ik art 38:6 goed begrijp MOET in de oproep staan dat het een 2e vergadering betreft. Voor een oproep voor "een vergadering" is dus weer quorum vereist?
Dan maar naar de kantonrechter???
Antwoord:
In de uitnodiging zal moeten staan dat het een 2e vergadering betreft en conform artikel 38:6 kan er dan een besluit worden genomen ONGEACHT het aantal stemmen dat ter vergadering kan worden uitgebracht. verschijnt de beheerder ook op deze vergadering, dan ga je vervolgens nog geen meerderheid van stemmen krijgen....
Ik denk dat de weg naar de kanton rechter in dit geval het beste is.

Wellicht kunt u uw verhaal ook nog even voorleggen aan www.uwjurist.nl zodat uw kansen vooraf duidelijk zijn. Succes.
Beantwoord door:
Hans Goosen (MA/COM Nederland)
profielpagina

Subrubrieken binnen de rubriek Vastgoed:
Bedrijfsruimte
Beheer
Bouwkunde
Geluidsoverlast
Hypotheken
Kadaster
Makelaars
NotariŰle Verkopingen
Ontwikkeling
Software
Taxatie
Vastgoedrecht
Vastgoedverhuur



Gerelateerde vragen aan Quorum VVE vergadering:

Besluitvorming VvE
      [Gesteld in Vereniging van Eigenaren]
2010-10-24 15:18:55
Uitgaven beheerder zonder toestemming voorzitter
      [Gesteld in Vereniging van Eigenaren]
2012-01-03 18:00:26
Terug komen op een eerder genomen besluit?
      [Gesteld in Vereniging van Eigenaren]
2012-04-17 11:15:18
opzeggen contract met beheerder/bestuurder
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2013-01-10 15:52:09
1e & 2e Vergadering van Eigenaren (reglement 1992)
      [Gesteld in Vereniging van Eigenaren]
2014-06-23 13:20:13

Gemiddelde score Vastgoed: 8.5 (547x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+