Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeel & Organisatie » Personeel & Organisatie-Friesland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Personeel & Organisatie-Friesland en krijg online een antwoord van de specialist in Personeel & Organisatie-Friesland

Zelf een vraag over Personeel & Organisatie-Friesland? Klik hier.
Meer vragen over Personeel & Organisatie-Friesland.
De huidige beheerder van de rubriek Personeel & Organisatie-Friesland:
Naam: Martin van den Berg
Bedrijf: Buro paraplu
Reactiesnelheid: 28 uur
Waardering: 8.6 (van max. 10)
Meer informatie over Martin van den Berg vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Personeel & Organisatie-FrieslandVragen over Personeel & Organisatie-Friesland via RSS. Klik hier.
RSS over Personeel & Organisatie-Friesland op jouw website?Vragen over Personeel & Organisatie-Friesland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Personeel & Organisatie-FrieslandVragen over Personeel & Organisatie-Friesland via E-mail. Klik hier.

Tijdelijke wijz. flexwet van toepassing of niet?

[Gesteld op: 13-09-2012]

Toelichting:
Mijn 2e jaarcontract in een verzorgingstehuis is per 1-7-2012 verlopen. Daarvoor was ik via het uitzendbureau in dezelfde functie actief. Ik werk nu sinds 12-12-2008 aaneengesloten in dezelfde functie. Op 12-12-2011 was ik 36 maanden aan het werk en bezig met mijn 3e contract dus. Ik ben nog steeds aan het werk en krijg nu een vaste baan. Omdat ik in juni 2012 27 jaar ben geworden val ik volgens mijn werkgever onder de tijdelijke wijziging van de flexwet en krijg ik niet na 36 maanden per 12-12-2011 een vaste baan maar pas per 1-7-2012. Volgens mij klopt dit niet omdat de cao vvt afwijkt van die flexwet. Daarin wordt expliciet vermeld dat voor arbeidsovereenkomsten art. 7:668a bw van toepassing is. Dat sluit volgens mij die tijdelijke wijziging uit. Mijn werkgever zegt echter dat ook lid 6 van de tijdelijke flexwet van toepassing is ondanks dat het niet in de cao wordt genoemd. Wie heeft er gelijk??
Antwoord:
Beste vraagsteller,

voor zover ik het zo snel kan beoordelen, ken niet de precieze CAO en de tekst, verwacht ik dat er de tijdelijke uitbreiding van de flexwet wel van toepasssing is. De uitbreidingsmogelijkheden zijn nl. onderdeel van artikel 7:668a BW en naar dit artikel wordt in de CAO verwezen. 

Toch blijft dit altijd een lastige materie, omdat er tijdsverschil zit tussen de totstandkoming van de CAO en de tijdelijke wet. Als je het helemaal precies wilt weten, kun je het best informatie inwinnen bij het juridisch loket of deze vraag stellen aan een advocaat arbeidsrecht, die je ook via deze site kunt vinden.

Veel succes,

Thea Thibaudier-Zondervan
Thizo HR
www.thizo.nl
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Tijdelijke wijz. flexwet van toepassing of niet?:

Mag een foto ongevraagd gepubliceerd worden?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-10 16:44:04
portretrecht ja of nee?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-19 16:48:08
houtkachel in tuinhuisje mag straks niet meer.
      [Gesteld in Recht-Zuid Holland]
2011-09-29 11:08:24
Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55
Mag de knvb een belgisch stadionverbod overnemen?
      [Gesteld in Sportrecht]
2014-01-23 02:59:16

Gemiddelde score Personeel & Organisatie-Friesland: 8.7 (7x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+