Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Huis & Tuin » Woningen » Vereniging Van Eigenaren
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Vereniging van Eigenaren en krijg online een antwoord van de specialist in Vereniging van Eigenaren

Zelf een vraag over Vereniging van Eigenaren? Klik hier.
Meer vragen over Vereniging van Eigenaren.

Beheerder worden?

De rubriek Vereniging van Eigenaren heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Vereniging van Eigenaren Klik hier.

RSS over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via RSS. Klik hier.
RSS over Vereniging van Eigenaren op jouw website?Vragen over Vereniging van Eigenaren op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via E-mail. Klik hier.

Toestemming van VVE vereist?

[Gesteld op: 14-08-2012]

Toelichting:
Voor samenvoeging van twee koopwoningen in een appartementencomplex dient een niet-constructieve muur te worden verwijderd (gelegen tussen beide woningen, niet zichtbaar voor andere bewoners). Het modelreglement van 1992 is van toepassing op de VVE. Is er voor de verwijdering van de muur toestemming van de VVE vereist?
Antwoord:
Als bouwkundig onderlegde heb ik mijn twijfels of het geen constructieve of brandwerende muur betreft. Ik raad u aan daar een bouwkundige naar te laten kijken.

Daarnaast heeft u de VvE nodig om de splitsingsakte te laten wijzigen. In het Burgerlijk Wetboek artikel 117, lid 3, staat dat bij beëindiging van de splitsing met betrekking tot een gedeelte van de in de splitsing betrokken registergoederen kan slechts geschieden door wijziging van de akte van splitsing.

U heeft dus de toestemming van de VvE nodig.

Met vriendelijke groet,

Wim Verhees
www.abon-vve-beheer.nl

www.slapende-vve.nl


Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Toestemming van VVE vereist?:

mondelinge overeenkomst verkoop huis ontbinden?
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-07-14 07:42:46
Na 1 september 2003 een huis kopen
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-08-12 21:41:08
Toestemming nodig?
      [Gesteld in Gezondheidsrecht]
2009-06-05 06:33:00
Grote wassing ook bij gebruik van condooms
      [Gesteld in Islam]
2013-02-15 16:43:59
BTW factuur bij levering diensten uit buitenland?
      [Gesteld in Omzetbelasting]
2013-08-28 08:48:27

Gemiddelde score Vereniging van Eigenaren: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+