Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeel & Organisatie » Personeel & Organisatie-Utrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Personeel & Organisatie-Utrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Personeel & Organisatie-Utrecht

Zelf een vraag over Personeel & Organisatie-Utrecht? Klik hier.
Meer vragen over Personeel & Organisatie-Utrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Personeel & Organisatie-Utrecht:
Naam: Martin van den Berg
Bedrijf: Buro paraplu
Reactiesnelheid: 28 uur
Waardering: 8.7 (van max. 10)
Meer informatie over Martin van den Berg vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Personeel & Organisatie-UtrechtVragen over Personeel & Organisatie-Utrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Personeel & Organisatie-Utrecht op jouw website?Vragen over Personeel & Organisatie-Utrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Personeel & Organisatie-UtrechtVragen over Personeel & Organisatie-Utrecht via E-mail. Klik hier.

Afwijking proeftijd bij horeca cao?

[Gesteld op: 28-07-2012]

Toelichting:
Is het mogelijk om een werknemer een proeftijd te geven van 2 maanden bij een contract van 1 jaar? Ik heb begrepen dat dit in principe niet mogelijk is, tenzij er een afwijking bij cao is, zoals in de kinderopvang. Is dit ook zo geregeld in de horeca?
Antwoord:
Beste vraagsteller,

In de CAO Horeca is in artikel 4 opgenomen dat er het mogelijk is om ook bij kortdurende tijdelijke contracten een proeftijd van 2 maanden overeen te komen. In de horeca is dit dus mogelijk.

Met vriendelijke groet,


Thea Thibaudier-Zondervan
Thizo HR
www.thizo.nl
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Afwijking proeftijd bij horeca cao?:

Kan contract veranderd worden? (Arts-assistent)
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Brabant]
2009-05-31 00:56:57
Proeftijd in arbeidsovereenkomst verplicht?
      [Gesteld in Contractenrecht]
2009-06-25 16:44:13
Is er sprake van een proeftijd?
      [Gesteld in Arbeidsrecht advocaat-Limburg]
2009-12-03 13:54:01
Een jaarcontract met een proeftijd van 3 maanden?
      [Gesteld in Personeel & Organisatie-Limburg]
2012-02-15 15:09:55
Proeftijd 2 maanden bij jaarcontract?
      [Gesteld in Personeel & Organisatie-Gelderland]
2012-06-24 09:50:14

Gemiddelde score Personeel & Organisatie-Utrecht: 10.0 (3x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257263
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+