Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeel & Organisatie » Personeel & Organisatie-Utrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Personeel & Organisatie-Utrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Personeel & Organisatie-Utrecht

Zelf een vraag over Personeel & Organisatie-Utrecht? Klik hier.
Meer vragen over Personeel & Organisatie-Utrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Personeel & Organisatie-Utrecht:
Naam: Martin van den Berg
Bedrijf: Buro paraplu
Reactiesnelheid: 18 uur
Waardering: 8.8 (van max. 10)
Meer informatie over Martin van den Berg vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Personeel & Organisatie-UtrechtVragen over Personeel & Organisatie-Utrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Personeel & Organisatie-Utrecht op jouw website?Vragen over Personeel & Organisatie-Utrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Personeel & Organisatie-UtrechtVragen over Personeel & Organisatie-Utrecht via E-mail. Klik hier.

Heb ik elk jaar recht op een schaalverhoging?

[Gesteld op: 28-07-2012]

Toelichting:
Ik ben nu reeds 3 jaar indienst bij de kinderopvang, maar kwam er laatst achter dat zij mij op de zelfde schaal hebben gehouden. Klopt het dat je elk jaar een schaal omhoog hoort te gaan? Wat kun je doen als dit niet gebeurd is? Kun je dan vragen om 3 schalen omhoog te gaan? Omdat je drie jaar indienst bent?
Antwoord:
Beste vraagsteller,

In de CAO Kinderopvang is in artikel 5.3 geregeld (geldig tot 1-1-2012) is opgenomen dat in beginsel ieder jaar wordt verhoogd met 1 salarisnummer tot het maximum voor de functie geldende salarisschaal is bereikt. Hierop zijn een aantal uitzonderingen die expliciet kenbaar kunnen worden gemaakt, maar dat zou je dan waarschijnlijk wel bekend moeten zijn.

Dus als je niet op het maximum van je functieschaal zit en er is geen sprake van een bijzondere situatie (CAO-tekst kun je nalezen via deze link: http://www.fcb.nl/nl/Content/paginas/CAO%20Kinderopvang/CAO%202010-2011/Inhoud/Hoofdstuk%2 05%20Beloning/5-3%20Jaarlijkse%20verhoging.aspx)
dan kun je nog aanspraak maken op de verhogingen over de afgelopen jaren.


Veel succes,

Thea Thibaudier-Zondervan
Thizo HR
www.thizo.nl
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Heb ik elk jaar recht op een schaalverhoging?:

Leeftijd dat kind zelf mag bepalen waar hij woont
      [Gesteld in Kinderbescherming]
2009-02-14 12:35:16
Van wie zijn nu de uitzendrechten van het voetbal?
      [Gesteld in Sportrecht]
2009-12-02 20:49:21
Mag een foto ongevraagd gepubliceerd worden?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-10 16:44:04
portretrecht ja of nee?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-19 16:48:08
Woonland Belgie ww uitkering Nederland.
      [Gesteld in Europees recht]
2011-01-27 12:25:31

Gemiddelde score Personeel & Organisatie-Utrecht: 10.0 (1x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.2
  • A.W. Wijnhold
    9.1
  • Volgjezelf
    9.1
  • Totalen:

    Vragen:  236445
    Beheerders:  981

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  98 %
    Reactiesnelheid:  174 uur
    Waardering:  8.0
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+