Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Advocaten » Jurist » Jurist-Noord Brabant
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Jurist-Noord Brabant en krijg online een antwoord van de specialist in Jurist-Noord Brabant

Zelf een vraag over Jurist-Noord Brabant? Klik hier.
Meer vragen over Jurist-Noord Brabant.
De huidige beheerder van de rubriek Jurist-Noord Brabant:
Naam: UwJurist.nl mr. Monique Doomernik
Bedrijf: Uwjurist.nl
Reactiesnelheid: 5 uur
Waardering: 8.0 (van max. 10)
Meer informatie over UwJurist.nl mr. Monique Doomernik vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Jurist-Noord BrabantVragen over Jurist-Noord Brabant via RSS. Klik hier.
RSS over Jurist-Noord Brabant op jouw website?Vragen over Jurist-Noord Brabant op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Jurist-Noord BrabantVragen over Jurist-Noord Brabant via E-mail. Klik hier.

Kost me ziek zijn in de vakantie mij dagen?

[Gesteld op: 04-07-2012]

Toelichting:
Hallo, ik zit vanaf 10 april in de ziektewet wegens een operatie aan mijn knieeen. Nu werk ik al enige weken 4 uur per dag. Nu wordt ik 2 dagen voor mijn zomervakantie geopereerd aan dezelfde knie ( na een mislukte poging 1) . Ik mag dan weer 6 weken deze knie niet belasten en dus niet werken. Nu zegt mijn werk dat vanwege de nieuwe regeling van dit jaar dit mij gewoon mijn 3 weken vakantie kost behalve die ene dag in het ziekenhuis. Kan dit zomaar en klopt deze nieuwe regeling? Want ik zit 6 weken in een rolstoel omdat ik ook beperkingen heb aan mijn rechterknie en heb mijn vakantie geannuleerd

Bedankt!
Antwoord:

Geachte vraagsteller,
De
werkgever informeert u verkeerd. Als u ziek bent, maakt u geen vakantiedagen op, aldus de wet (artikel 7:637 lid 2 BW). De nieuwe wetgeving over opbouw van verlof heeft hier niets mee te maken. U kunt ons - met de stukken bij de hand - vrijblijvend bellen voor meer informatie, van maandag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17 uur. Zie www.uwjurist.nl, voor telefoonnummer (normaal tarief), klanttevredenheid enz. We helpen u graag.
Met vriendelijke groet,
UwJurist.nl
mr. Monique Doomernik
Ons advies is vrijblijvend en enkel gebaseerd op de vaak summiere vraagstelling. Het kan geen volwaardig juridisch advies vervangen. We zijn niet aansprakelijk voor eventuele gevolgen van handelen/nalaten naar aanleiding van dit beknopte antwoord.

Beantwoord door:
UwJurist.nl mr. Monique Doomernik
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Kost me ziek zijn in de vakantie mij dagen?:

hoe te handelen?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Holland]
2008-01-17 10:59:40
Opname verlof tijdens ziekte
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Holland]
2010-07-13 12:35:51
Verplicht vakantiedagen uitlaten betalen
      [Gesteld in Ontslagrecht]
2009-06-12 05:22:57
Inhouding vakantieuren bij ziekte
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Brabant]
2009-12-06 10:35:16
Wat is juiste rekenmethode parttime medewerker?
      [Gesteld in Administratie]
2010-11-09 14:28:09

Gemiddelde score Jurist-Noord Brabant: 8.6 (17x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257308
    Beheerders:  1023

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+