Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Gezondheid » Zorg » Persoonsgebonden Budget (PGB)
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Persoonsgebonden Budget (PGB) en krijg online een antwoord van de specialist in Persoonsgebonden Budget (PGB)

Zelf een vraag over Persoonsgebonden Budget (PGB)? Klik hier.
Meer vragen over Persoonsgebonden Budget (PGB).

Beheerder worden?

De rubriek Persoonsgebonden Budget (PGB) heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Persoonsgebonden Budget (PGB) Klik hier.

RSS over Persoonsgebonden Budget (PGB)Vragen over Persoonsgebonden Budget (PGB) via RSS. Klik hier.
RSS over Persoonsgebonden Budget (PGB) op jouw website?Vragen over Persoonsgebonden Budget (PGB) op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Persoonsgebonden Budget (PGB)Vragen over Persoonsgebonden Budget (PGB) via E-mail. Klik hier.

Concurentie\relatie beding

[Gesteld op: 01-07-2012]

Toelichting:
Ik heb een pgb en woonde in een instelling. Daar had ik een goede begeleider en die heeft daar ontslag genomen. Maar in zijn contract staat dat hij geen relatie mag aangaan of soortgelijk werk in die sector mag aan nemen binnen een straal van 100 kilometer en na eindiging van de overeenkomst van contract gezien art. 8.1. Nu is het zo dat ik dat ik daar ex client ben en hij ex wernemer, en hij mij niet vraagt om hulp te verlenen maar ik benader hem om mij zorg te verlenen. Mij is dit namelijk niet schriftelijk verboden maar hem wel(relatie\concurrentie beding). En hoe zit het als ik een relatie met hem wil aangaan, en hij mijn partner wordt. Zit hij dan nog vast aan relatiebeding Of is het dan een ander geval?
Antwoord:
Dag,
Bedankt voor uw vraag.

Als ik u goed begrijp woont u nu niet meer in de betreffende instelling, maar wel binnen een straal van 100 km daarvan?
Het beding dat uw exbegeleider heeft ondertekend bij indiensttreding van die instelling lijkt ondubbelzinnig: hij mag u dan niet gaan begeleiden.
Is er ook een tijdlimiet opgenomen in het beding?
Ik raad deze begeleider aan om het betreffende beding eens voor te leggen aan een jurist: mij lijkt het vreemd dat een (ex)werkgever kan bepalen in welke regio hij wel of niet een relatie aan mag gaan.

Als u nog vragen heeft hoor ik het graag.
Dat kan ook via het emailadres mantelzorgmakelaar@familycaresupport.nl

Met vriendelijke groet
Freke Schoemaker


U kunt mij volgen via Twitter: FrekeSchoemaker
http://www.familycaresupport.nl
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl

Subrubrieken binnen de rubriek Persoonsgebonden Budget (PGB):
PGB AWBZPGB Wmo


Gerelateerde vragen aan Concurentie\relatie beding:

nieuwe relatie met jonge kinderen.
      [Gesteld in NLP]
2013-02-13 16:26:09
Bindingsangst of niet?
      [Gesteld in Psychologie]
2011-05-02 18:43:55
Kan ik mijn vriend nog vertrouwen?
      [Gesteld in Psychologie]
2009-09-22 21:56:09
Gaan we het redden ondanks bindingsangst?
      [Gesteld in Psychologie]
2011-03-04 19:37:54
Ontheffing van relatiebeding of niet?
      [Gesteld in Contractenrecht]
2012-08-22 01:07:56

Gemiddelde score Persoonsgebonden Budget (PGB): 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Ad Appel
    9.0
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  258155
    Beheerders:  1029

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  172 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+