Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Zakelijke Dienstverlening » Administratieve Diensten
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Administratieve Diensten en krijg online een antwoord van de specialist in Administratieve Diensten

Zelf een vraag over Administratieve Diensten? Klik hier.
Meer vragen over Administratieve Diensten.
De huidige beheerder van de rubriek Administratieve Diensten:
Naam: Marco Voskamp
Bedrijf: Hr servicedesk
Reactiesnelheid: 61 uur
Waardering: 8.9 (van max. 10)
Meer informatie over Marco Voskamp vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Administratieve DienstenVragen over Administratieve Diensten via RSS. Klik hier.
RSS over Administratieve Diensten op jouw website?Vragen over Administratieve Diensten op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Administratieve DienstenVragen over Administratieve Diensten via E-mail. Klik hier.

Mag mijn werkgever pauze inhouden ?

[Gesteld op: 23-04-2012]

Toelichting:
Mag mijn werkgever pauze inhouden
als ik op een dag veel reis tussen klussen?
Als glazenwasser heb ik dagen waarop ik veel rijd tussen klussen
Omdat ik dan veel rijd zegt mijn baas dat ik geen pauze mag houden,
En tijdens het rijden maar een broodje moet eten.
Als dit onjuist is,
kan iemand mij vertellen waar ik dit zwart op wit uit te halen is?
Als ik niet met een wet aankom waarin dit staat trekt hij zich er niets van aan.
Alvast bedankt
Antwoord:

Hiervoor dien je de CAO te raadplegen. In deze CAO wordt in artikel 12, lid 3 gesproken wat onder arbeid moet worden verstaan. "De werknemer die werkzaam is in een dienst van ten minste 4,5 uur waarbij minimaal 1 uur werktijd valt tussen 00.00 en 06.00 uur, heeft recht op een pauze van 0,5 uur tijdens deze dienst. 

Vervolgens is artikel 34 lid 4 van deze CAO nog van belang. Indien de werknemer aansluitend werkzaam is op meerdere objecten of op verschillende tijdstippen op hetzelfde object, wordt de reistijd tussen de objecten vergoed op basis van het basisuurloon: Indien de werknemer aansluitend werkzaam is op meerdere objecten of op verschillende tijdstippen op hetzelfde object, wordt de reistijd tussen de objecten vergoed op basis van het basisuurloon

Beantwoord door:
Marco Voskamp
profielpagina

Subrubrieken binnen de rubriek Administratieve Diensten:
Administratie Inrichten


Gerelateerde vragen aan Mag mijn werkgever pauze inhouden ?:

wanneer loon na ontslag?
      [Gesteld in Advocaten-Friesland]
2008-07-18 11:00:06
Minuren mee naar volgend kalenderjaar...mag dat?
      [Gesteld in Advocaten-Friesland]
2011-03-21 11:02:33
bij 40 urige werkweek
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Holland]
2008-02-28 11:22:23
locatie pauze? Duur pauze?
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2011-03-07 21:36:44
uitbetalen verlofdagen ná einde contract:
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Brabant]
2009-11-20 12:42:52

Gemiddelde score Administratieve Diensten: 8.9 (23x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+