Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Huis & Tuin » Woningen » Vereniging Van Eigenaren
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Vereniging van Eigenaren en krijg online een antwoord van de specialist in Vereniging van Eigenaren

Zelf een vraag over Vereniging van Eigenaren? Klik hier.
Meer vragen over Vereniging van Eigenaren.

Beheerder worden?

De rubriek Vereniging van Eigenaren heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Vereniging van Eigenaren Klik hier.

RSS over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via RSS. Klik hier.
RSS over Vereniging van Eigenaren op jouw website?Vragen over Vereniging van Eigenaren op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via E-mail. Klik hier.

Parkeerplaats mag niet voor opslag gebruikt worden

[Gesteld op: 15-04-2012]

Toelichting:
De VVE wil aan het huishoudelijk regelement een artikel toevoegen waarin wordt gesteld dat de prive parkeerplaats (in parkeer kelder onder het appartement) niet mag worden gebruikt voor het wegzetten van spullen zoals een kast, dozen opstapelen, andere spullen plaatsen. Aangezien de parkeerplaats een prive eigendom is van de appartement eigenaar en de parkeerplek gekoppeld is aan het appartement, is het geen algemene ruimte. Mag de VVE eisen stellen aan wat er op het parkeerdeel wordt geplaatst en welke eisen zijn dat? In het artikel staat niet vermeld of er een aanhangwagen of caravan mag staan. Mag dit door de VVE uitgesloten worden? (De 2006 versie van het modelregelement is van toepassing. VvE is 1 jaar oud, ditzelfde geld ook voor mijn vorige 2 vragen).
Antwoord:
In het modelreglement staat in artikel 25, lid 1:

G. Gebruik, beheer en onderhoud van de privé gedeelten

Artikel 25

1. Iedere eigenaar en gebruiker is verplicht het privé gedeelte te gebruiken overeenkomstig de daaraan nader in de akte gegeven bestemming. Een gebruik dat afwijkt van de in de akte nader gegeven bestemming is slechts geoorloofd met toestemming van de vergadering.


U zegt zelf al dat dit de parkeerplaatsen betreft, dus in het huishoudelijk reglement wordt alleen nogmaals herhaald en duidelijker bepaald wat in de akte staat.

Met vriendelijke groet,

Wim Verhees
www.abon-vve-beheer.nl

www.slapende-vve.nl



Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Parkeerplaats mag niet voor opslag gebruikt worden:

Kunnen wij in ser.ruimte vaten diesel neerzetten ?
      [Gesteld in Brandweer]
2007-02-17 01:00:01
legionella
      [Gesteld in Legionella]
2013-03-05 11:49:17
Kan ik toestellen aansluiten op NT1?
      [Gesteld in Apparatuur]
2007-04-24 10:59:41
wilt u mij helpen met deze vragen
      [Gesteld in Natuurgeneeskunde]
2009-06-17 16:14:57
Wat is espenhout?
      [Gesteld in Sauna]
2007-03-11 21:23:22

Gemiddelde score Vereniging van Eigenaren: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257258
    Beheerders:  1023

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+