Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Personeelsmanagement » Arbeidsvoorwaarden
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsvoorwaarden en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsvoorwaarden

Zelf een vraag over Arbeidsvoorwaarden? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsvoorwaarden.

Beheerder worden?

De rubriek Arbeidsvoorwaarden heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Arbeidsvoorwaarden Klik hier.

RSS over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsvoorwaarden op jouw website?Vragen over Arbeidsvoorwaarden op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over ArbeidsvoorwaardenVragen over Arbeidsvoorwaarden via E-mail. Klik hier.

vacantiedag inhouden 40jarig bruiloft schoonouders

[Gesteld op: 18-01-2012]

Toelichting:
badkamerwinkel zonder cao,mag werkgever een vacantiedag inhouden voor een 40jarige bruiloft van schoonouders?ik ben niet gehuwd met partner,maar wel samenlevingscontract.
alvast bedankt.mvgr peter
Antwoord:

Beste Peter,

In antwoord op jouw vraag omtrent het rekenen van een vakantiedag bij begravenis van grootouders, bericht ik je het volgende.

Bij kort verlof, dus bergravenis van ouders/grootouders, is wettelijk bepaald, artikel 4.1. WAZ, dat het loon doorbetaald wordt in de volgende omstandigheden:

Verlof door zeer bijzondere persoonlijke omstandigheden, zoals bevalling van de partner (geboorte zoon/dochter), begrafenis van een overleden huisgenoot of een direct familielid of door huwelijk / trouwen of ondertrouw van de medewerker zelf of zijn kinderen. Onder een direct familielid wordt verstaan een bloed- of aanverwante in de rechte lijn en in de tweede graad van de zijlijn. Het gaat in de rechte lijn om de eigen, erkende of geadopteerde kinderen en kleinkinderen, ouders, grootouders en overgrootouders, alsmede om de schoonouders, en mogelijk ook om de kinderen van de huidige partner uit andere relaties. Daarnaast gaat het in de zijlijn om broers en zusters, de echtgenoot of geregistreerde partners van dezen.

Je werkgever mag dus geen vakantiedag rekenen maar is verplicht om je, met behoud van salaris, die dag vrij te geven.

Over de vraag omtrent het inhouden van een vakantiedag m.b.t. de 40jarige bruiloft van je schoonouders kan ik kort zijn. Mits dit contactueel anders is vastgelegd krijg je geen compensatie voor het 40jarige bruiloftsfeest en kost dit je dus een vakantie/snipperdag.

Hopende je hiermee van diensst te zijn geweest, verblijf ik,

Met vriendelijke groet,

E.A. Vonsee

Specialist Arbeidsrecht

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan vacantiedag inhouden 40jarig bruiloft schoonouders:

Thuiswerkers hoe belasting betalen?
      [Gesteld in Belastingen]
2007-02-07 16:23:22
Inwonen in te koop staand huis van schoonouders.
      [Gesteld in Verhuizen]
2011-11-28 19:56:46
vergoeding begrafenis opa/oma
      [Gesteld in Arbeidsvoorwaarden]
2012-01-18 20:53:56
Betalen van woning
      [Gesteld in Suriname]
2012-02-05 11:30:42
Ontbinding hypotheek akte
      [Gesteld in Notaris-Gelderland]
2013-06-03 12:34:10

Gemiddelde score Arbeidsvoorwaarden: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+