Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Overheid » Hulpdiensten » Brandweer
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Brandweer en krijg online een antwoord van de specialist in Brandweer

Zelf een vraag over Brandweer? Klik hier.
Meer vragen over Brandweer.

Beheerder worden?

De rubriek Brandweer heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Brandweer Klik hier.

RSS over BrandweerVragen over Brandweer via RSS. Klik hier.
RSS over Brandweer op jouw website?Vragen over Brandweer op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over BrandweerVragen over Brandweer via E-mail. Klik hier.

Bereikbaarheid woning.

[Gesteld op: 12-09-2011]

Toelichting:
Wij hebben een oude woning gekocht (1950) die echter de laatste jaren omringd is door gebouwen/weiland(onberijdbaar)/school. Wij hebben enkel een servitudeweg die max 1,5m breed is, +- 350m lang. Zijn we verplicht een toegang voor brandweer/hulpdiensten te voorzien? Hebben we recht op een toegang voor brandweer/hulpdiensten? Kan de brandweer blussen indien +- 400m afstand tot rijbaan?
Antwoord:

Excuus voor de late reactie,
er is een wet betreffende bereikbaarheid van hulpdiensten:

Gebruiksbesluit, artikel 2.6.1 Bereikbaarheid bouwwerk voor brandweer
1. Een bij of krachtens de wet of de Wet ruimtelijke ordening voorgeschreven
verbindingsweg tussen de toegang van een bouwwerk en het
openbaar wegennet is over de voorgeschreven hoogte en breedte
vrijgehouden voor brandweervoertuigen.
2. Een bij of krachtens de wet of de Wet ruimtelijke ordening voorgeschreven
opstelplaats voor brandweervoertuigen is over de voorgeschreven
hoogte en breedte vrijgehouden voor brandweervoertuigen.
3. Hekwerken die een verbindingsweg als bedoeld in het eerste lid of
een opstelplaats als bedoeld in het tweede lid afsluiten, kunnen snel en
gemakkelijk worden geopend.

Indien u het gevoel heeft dat dit een onveilige situatie betreft, kunt u het best contact opnemen met de brandweer in uw gemeente (regio) en vragen naar de afdeling preparatie. Ook Bouw & Woningtoezicht van uw gemeente zou deze klacht moeten beoordelen, veelal wordt dan om advies van de brandweer gevraagd.

Hopelijk heb ik u verder kunnen helpen.

M. vr. gr.,

L.J Huizinga
 

 

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Bereikbaarheid woning.:

Verjaring 20 of 30 jaar ????
      [Gesteld in Tuin]
2008-12-01 20:19:05
Hoe zit het fiscus omtrent de verhuur van huis
      [Gesteld in Vastgoed]
2009-01-16 18:37:03
Vraag over huurtoeslag en eigen woning
      [Gesteld in Belastingen-Zeeland]
2011-02-23 16:55:53
Hebben huurders koopwoning minder rechten?
      [Gesteld in Notaris-Friesland]
2011-03-07 19:50:59
Moet er in originele staat opgeleverd worden?
      [Gesteld in Huurrecht]
2013-10-25 01:11:49

Gemiddelde score Brandweer: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257240
    Beheerders:  1021

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  172 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+