Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Overheid » Hulpdiensten » Brandweer
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Brandweer en krijg online een antwoord van de specialist in Brandweer

Zelf een vraag over Brandweer? Klik hier.
Meer vragen over Brandweer.

Beheerder worden?

De rubriek Brandweer heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Brandweer Klik hier.

RSS over BrandweerVragen over Brandweer via RSS. Klik hier.
RSS over Brandweer op jouw website?Vragen over Brandweer op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over BrandweerVragen over Brandweer via E-mail. Klik hier.

Mag motor staan waar mazoutciterne staat?

[Gesteld op: 12-09-2011]

Toelichting:
Bij overname (koop) van een (zeer) oude woning blijken 2x mazoutciterne (2x1000l) en de stookinstallatie in dezelfde aangebouwde ruimte van het huis te staan. Mag ik daar ook mijn motor of auto zetten? Of zijn er nu reeds gevaren inzake brandveiligheid?
Antwoord:

Indien dit een technische ruimte betreft van groter dan 50 m2, dient de ruimte zijn uitgevoerd als brandcompartiment en dient de gehele ruimte leeg te zijn van enige opslag!   Zie het Bouwbesluit:

 

Artikel 4.88

Lid 1.
Een opstelplaats voor een open verbrandingstoestel ligt niet in een toiletruimte of badruimte.
Lid 2.
Een opstelplaats voor een open verbrandingstoestel ligt niet in een ruimte die mede is bestemd voor het stallen van motorvoertuigen of voor de opslag van bij ministeriële regeling aangewezen brandbare, brandbevorderende of bij brand gevaar opleverende stoffen.
Lid 3.
Een opstelplaats voor een stooktoestel ligt niet in een besloten ruimte waardoor een brand- en rookvrije vluchtroute voert.
Lid 4.
Een ruimte waarin een of meer opstelplaatsen voor verbrandingstoestellen liggen met een totale nominale belasting van meer dan 130 kW, is een stookruimte.
Lid 5.
Een opstelplaats voor een gemeenschappelijk stooktoestel ligt in een stookruimte.
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Mag motor staan waar mazoutciterne staat?:

Val ik onder gemeenschapsrecht?
      [Gesteld in Europees recht]
2010-11-29 20:43:37
Moet ik de muur weer wit maken?
      [Gesteld in Huurrecht]
2012-11-01 11:37:23
moet ik na 40 j. huur in originele staat opleveren
      [Gesteld in Huurrecht]
2013-03-01 15:00:33
Moet er in originele staat opgeleverd worden?
      [Gesteld in Huurrecht]
2013-10-25 01:11:49
Ik wil bezwaar maken tegen de herstelkosten
      [Gesteld in Huurrecht]
2014-08-02 17:14:07

Gemiddelde score Brandweer: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257240
    Beheerders:  1021

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  172 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+