Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Letselschade
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Letselschade en krijg online een antwoord van de specialist in Letselschade

Zelf een vraag over Letselschade? Klik hier.
Meer vragen over Letselschade.

Beheerder worden?

De rubriek Letselschade heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Letselschade Klik hier.

RSS over LetselschadeVragen over Letselschade via RSS. Klik hier.
RSS over Letselschade op jouw website?Vragen over Letselschade op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over LetselschadeVragen over Letselschade via E-mail. Klik hier.

overstappen naar een letselschade advocaat,na zeve

[Gesteld op: 20-02-2007]

Toelichting:
Geachte dame/heer,
In 1999 heb ik een bedrijfongeval gehad. Mijn zaak is in behandeling bij een advocaat( niet gespecialiseerd in letselschade)
Ik heb het vertrouwen in hem verloren en ik wil overstappen naar een letselschade advocaat.
Die wil op no cure no pay basis verder gaan.
Is dit verstandig in mijn geval? Omdat er schuld erkend is en het immateriele gedeelte al is afgehandeld. Het gaat nu nog om de materiele schade.
Is het niet zo dat de tegenpartij de kosten dekt als er aansprakelijkheid is erkend, mits ik zelf in hogerberoep ga?
Ik vraag me dan ook af of het voor mij niet voordeliger is, als ik van advocaat verander, om op pay basis verder te gaan.
En is het mogelijk om over het percentage te onderhandelen. de letselschade advocaat waar ik nu een gesprek mee heb gehad wil 15 procent.
Graag advies, waar doe ik goed aan?En waar moet ik op letten alvorens in zee te gaan met een letselschade advocaat.
Antwoord:
Op grond van artikel 6:96 l 2bBW dienen de redelijke kosten ter vaststelling van de schade en aansprakelijkheid te worden vergoed. Uit de door u verstrekte informat concludeer ik dat aansprakelijkheid is erkend. De immateriele schade of het smartengeld is geregeld. Mocht de vaststelling van de materiele schade geen problemen opleveren, kan het aantrekkelijk voor u zijn om niet op no-cure no pay basis uw letsleschade in behandeling te geven. Echter, u dient er rekening mee te houden dat mocht het tot een procedure komen om dat u het met de verzekeraar niet eens wordt, de proceskosten voor uw rekening komen. Mocht u kiezen voor een no cure no pay afspraak houdt u er dan rekening mee dat uw belangenbehartiger de bovenvermelde kosten ook verhaalt en dat hij/zij deze verrekend met uw honorarium.
Tot nadere informatie bereid,
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl

Subrubrieken binnen de rubriek Letselschade:
Whiplash


Gerelateerde vragen aan overstappen naar een letselschade advocaat,na zeve:

hoe krijg ik dunne benen en een patte buik ?
      [Gesteld in Kickboksen]
2009-06-25 17:35:32
geldt het recht van voorkoop bij bouwgrond
      [Gesteld in Notaris-Belgie]
2008-09-29 18:37:27
Trainingsschema?
      [Gesteld in Fitness]
2009-01-08 15:17:05
Verjaring 20 of 30 jaar ????
      [Gesteld in Tuin]
2008-12-01 20:19:05
hond plast & poept soms in de zetel
      [Gesteld in Hondengedrag]
2013-08-22 10:27:02

Gemiddelde score Letselschade: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+