Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Recht-Noord Holland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Recht-Noord Holland en krijg online een antwoord van de specialist in Recht-Noord Holland

Zelf een vraag over Recht-Noord Holland? Klik hier.
Meer vragen over Recht-Noord Holland.
De huidige beheerder van de rubriek Recht-Noord Holland:
Naam: Herman Albersen
Bedrijf: De rechtspratkijk nederland
Reactiesnelheid: 81 uur
Waardering: 8.5 (van max. 10)
Meer informatie over Herman Albersen vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Recht-Noord HollandVragen over Recht-Noord Holland via RSS. Klik hier.
RSS over Recht-Noord Holland op jouw website?Vragen over Recht-Noord Holland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Recht-Noord HollandVragen over Recht-Noord Holland via E-mail. Klik hier.

op 24-05-06 koopovereenkomst opgesteld en op 27

[Gesteld op: 05-01-2008]

Toelichting:
juni 06 bijhoudingsver. ingeschreven de koopovereenkomst is niet doorgegaan is dan de bijhoudingsverklaring dan nog rechtsgeldig of niet, ook qua datum neem ik artikel 46 a in twijfel???
Antwoord:
Uw vraag is mij niet geheel duidelijk. Als de koopovereenkomst inmiddels is ontbonden dan heeft een bjihoudingsverklaring op dat punt weinig waarde meer.

J. Tophoff
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan op 24-05-06 koopovereenkomst opgesteld en op 27:

mondelinge overeenkomst verkoop huis ontbinden?
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-07-14 07:42:46
Na 1 september 2003 een huis kopen
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-08-12 21:41:08
mag verkoper (mondelinge) acceptatie bod intrekken
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-11-14 21:38:11
oom(vrijgezel)overleden. Huis verkocht aan kennis.
      [Gesteld in Persoonsrecht en familierecht]
2010-08-08 14:31:30
2e koopovereenkomst op zelfde huis. Standaard NVM.
      [Gesteld in Makelaars]
2011-08-24 22:57:35

Gemiddelde score Recht-Noord Holland: 8.8 (6x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+