Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Advocaten » Jurist » Jurist-Gelderland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Jurist-Gelderland en krijg online een antwoord van de specialist in Jurist-Gelderland

Zelf een vraag over Jurist-Gelderland? Klik hier.
Meer vragen over Jurist-Gelderland.
De huidige beheerder van de rubriek Jurist-Gelderland:
Naam: UwJurist.nl mr. Monique Doomernik
Bedrijf: Uwjurist.nl
Reactiesnelheid: 5 uur
Waardering: 8.1 (van max. 10)
Meer informatie over UwJurist.nl mr. Monique Doomernik vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Jurist-GelderlandVragen over Jurist-Gelderland via RSS. Klik hier.
RSS over Jurist-Gelderland op jouw website?Vragen over Jurist-Gelderland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Jurist-GelderlandVragen over Jurist-Gelderland via E-mail. Klik hier.

mag schriftelijke communicatie per email?

[Gesteld op: 08-04-2011]

Toelichting:
De statuten van mijn sportvereniging stellen dat de uitnodigingen schriftelijk moeten worden verstuurd. Om kosten te besparen willen we dit graag per e-mail doen. Voor leden die aangeven de uitnodiging per post te willen ontvangen willen we een uitzondering maken en de uitnodiging als nog per post versturen. Echter, een lid eist dat alle leden via post worden uitgenodigd omdat de statuten voorschrijven dat de uitnodiging schriftelijk moet worden verstuurd. Dit staat inderdaad in de statuten van de vereniging, maar geldt een uitnodiging per e-mail nu wel of niet als schriftelijk?
Antwoord:
Geachte heer, mevrouw,
Waarschijnlijk kan dit lid dat niet eisen. Naast/in plaats van de statuten kan (afhankelijk van de exacte tekst van de statuten) nl. de wet van toepasing zijn. Dit onderwerp staat geregeld in artikel 2:41 BW. U kunt ons voor meer informatie vrijblijvend bellen: van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 17 uur. Zie www.uwjurist.nl, ook voor tarieven en klanttevredenheid. Wij helpen u graag.
Met vriendelijke groet,
UwJurist.nl
mr. Monique Doomernik
Beantwoord door:
UwJurist.nl mr. Monique Doomernik
profielpagina


Gerelateerde vragen aan mag schriftelijke communicatie per email?:

mondelinge overeenkomst verkoop huis ontbinden?
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-07-14 07:42:46
Na 1 september 2003 een huis kopen
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-08-12 21:41:08
mag verkoper (mondelinge) acceptatie bod intrekken
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-11-14 21:38:11
Is aanstelling per email rechtsgeldig?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Noord Brabant]
2009-09-03 21:43:16
informatie over formele denkstoornis of wel FTD?
      [Gesteld in Psychologie]
2010-12-06 17:21:43

Gemiddelde score Jurist-Gelderland: 5.8 (19x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+