Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Zakelijke Dienstverlening » Kinderopvang » Gastouderopvang
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Gastouderopvang en krijg online een antwoord van de specialist in Gastouderopvang

Zelf een vraag over Gastouderopvang? Klik hier.
Meer vragen over Gastouderopvang.

Beheerder worden?

De rubriek Gastouderopvang heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Gastouderopvang Klik hier.

RSS over GastouderopvangVragen over Gastouderopvang via RSS. Klik hier.
RSS over Gastouderopvang op jouw website?Vragen over Gastouderopvang op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over GastouderopvangVragen over Gastouderopvang via E-mail. Klik hier.

gastouder en BSO door echtpaar in eigen woning

[Gesteld op: 27-01-2011]

Toelichting:
Ik werk als gastouder in mijn eigen woning en vang hier maximaal 6 kinderen op. Mijn partner wil graag ook in onze eigen woning 4 kinderen na schooltijd opvangen voor BSO. Is dit mogelijk? Wij hebben een zeer grote woning met een zeer grote tuin en alles kan apart ingedeeld en los van onze prive ruimtes gerealiseerd worden. Op internet kan ik niet een duidelijk antwoord vinden. Wellicht kan ik hier een antwoord vinden. We voldoen aan de opleidingseisen en in de woning aan de GGD eisen. Alvast bedankt voor de genomen moeite
Antwoord:

Beste 85.146.173.41,

In het toetsingskader voor de gastouder (http://www.mijngastouderopvang.nl/Toetsingskader_voor_gastouders_gastouderopvang_met_toel ichting_2010.pdf) staat in artikel 1.1 (pagina 5) "De opvang kan op het woonadres van de gastouder of bij één van de vraagouders plaatsvinden. De opvang mag bestaan uit gelijktijdige opvang van ten hooste zes kinderen, waaronder begrepen eigen kinderen tot tien jaar. De houder mag niet meer dan één voorziening voor gastouderopvang exploiteren."

Dit houdt in, dat per adres één gastouderopvang mag zijn.

Hoe is dit op te lossen? Door het adres te splitsen en naast elkaar te wonen. Dit gaat wel wat ver en is kostbaar.

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan gastouder en BSO door echtpaar in eigen woning:

Verjaring 20 of 30 jaar ????
      [Gesteld in Tuin]
2008-12-01 20:19:05
Hoe zit het fiscus omtrent de verhuur van huis
      [Gesteld in Vastgoed]
2009-01-16 18:37:03
Aftrek hypo.rente als sprake is van 50% eigendo
      [Gesteld in Belastingen-Friesland]
2010-11-24 16:58:38
Vraag over huurtoeslag en eigen woning
      [Gesteld in Belastingen-Zeeland]
2011-02-23 16:55:53
expartner met nwe vriendin in mijn koophuis wonen?
      [Gesteld in Familierecht]
2011-10-18 14:19:06

Gemiddelde score Gastouderopvang: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+