Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version française: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versión española : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbeidsrecht Utrecht
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht Utrecht en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht Utrecht

Zelf een vraag over Arbeidsrecht Utrecht? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht Utrecht.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht Utrecht:
Naam: Mr. J.W. Menkveld
Bedrijf: Menkveld advocatuur
Reactiesnelheid: 10 uur
Waardering: 7.9 (van max. 10)
Meer informatie over Mr. J.W. Menkveld vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht Utrecht op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht UtrechtVragen over Arbeidsrecht Utrecht via E-mail. Klik hier.

Verlagen van vaste suppletie, mag dat?

[Gesteld op: 13-01-2011]

Toelichting:
Hallo!
Ik heb een conflict met m'n werkgever.
Ik wilde even weten of een suppletie die opgenomen is in mijn arbeidscontract een vaste suppletie is of dat die zomaar veranderd kan worden?
Ze hebben dus mijn suppletie verlaagd toen mijn horecaloon verhoogd werd. (verhoogd naar aanleiding van jaartje ouder en beoordelingsgesprek)
Kan dit zomaar?
Ik wil alsnog het geld hebben, maar ze zeggen dat ze gewoon de suppletie mochten verlagen!

Hieronder het stukje uit mijn arbeidscontract.
" ARTIKEL 4 SALARIS
De werknemer wordt ingedeeld in functiegroep 3 conform artikel 9.1. van de Horeca-CAO. Het salaris bedraagt € 1.335,45 bruto per maand en zal na aftrek van de wettelijke inhoudingen maandelijks voor het einde van de maand worden uitbetaald. De vakantietoeslag zal worden berekend over het brutosalaris naar een percentage van 8% en worden uitbetaald in de maand mei.

Indien de medewerker arbeid verricht op de afdeling receptie geldt hiervoor een suppletie op het salaris van € 2,39 per gewerkt uur, de vakantietoeslag hierover zal direct aan het einde van de maand worden uitbetaald, gelijk met de suppletie."

Ik hoop dat u mij kunt helpen?!

Met vriendelijke groet,
Karin Jongeling
Antwoord:

Het is heel erg lastig om op basis van deze info een goed advies te geven. Als u wilt kunnen we een afspraak maken om de kwestie te bespreken. Het eerste gesprek is kosteloos. Ik hoor graag of u van dit aanbod gebruik wilt maken!

JW Menkveld    www.getalawyer.nl

Beantwoord door:
mr. J.W. Menkveld
profielpagina


Gerelateerde vragen aan Verlagen van vaste suppletie, mag dat?:

BTW terugvragen op factuur na beeindigen zaak?
      [Gesteld in Accountancy]
2009-01-28 17:03:50
btw bijtelling
      [Gesteld in Administratie]
2014-01-31 14:10:07
Afsluiten boekjaar btw rekeningen
      [Gesteld in Administratie]
2014-06-02 22:50:21
Stakingsbalans: privé-onttrekking en BTW-schuld
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2014-08-26 09:32:35
Corrigeren van omzetbelasting
      [Gesteld in Accountancy]
2018-12-25 00:45:12

Gemiddelde score Arbeidsrecht Utrecht: 8.3 (412x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257115
    Beheerders:  1022

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  167 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+