Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Huis & Tuin » Woningen » Vereniging Van Eigenaren
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Vereniging van Eigenaren en krijg online een antwoord van de specialist in Vereniging van Eigenaren

Zelf een vraag over Vereniging van Eigenaren? Klik hier.
Meer vragen over Vereniging van Eigenaren.

Beheerder worden?

De rubriek Vereniging van Eigenaren heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Vereniging van Eigenaren Klik hier.

RSS over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via RSS. Klik hier.
RSS over Vereniging van Eigenaren op jouw website?Vragen over Vereniging van Eigenaren op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via E-mail. Klik hier.

invloed op koop of verkoop

[Gesteld op: 09-01-2011]

Toelichting:
heeft een VVE zeggenschap, invloed op de verkoop /verhuur van een deel van 1 van de leden.

Oftewel kan een lid of de meerderheid van de leden bezwaar maken tegen een verandering, een nieuw lid. Zo ja wat kunnen ze eizen?

Te denken valt aan het een bepaald soort bedrijf.
voorbeelden:

1. verandering soort bedrijf welke voordoet aan de vereiste vergunningen. vb. van schoenen zaak naar kroeg of sexshop

2. verandering van hoeveelheid personen.
vb. van 1 bewoner in 1 appartement naar een gezin met 12 mensen.

er van uit gaan dat er toestemming is vanuit gemeenten en overheden.

En er van uit gaande dat er niks over opgenomen is in de VVE akte

(of dit geld bij een standaard reglement weet ik niet?)
Antwoord:
In het modelreglement 2006 zijn daar bepalingen voor opgenomen. De artikelen 34 t/m 38 gaan hierover. In de splitsingsakte staat vermeld of er toestemming nodig is van het bestuur voor het gebruik van het privé gedeelte. Is er toestemming nodig dan geld er een ander artikel 34 en 38.
Is er verder niets geregeld en voldoet de verhuurder aan alle andere voorwaarden die gesteld worden in de artikelen 34 t/m 38 dan kan de VvE niet voorkomen dat een prvé gedeelte een andere bestemming krijgt. Wel moet rekeninge gehouden worden met artikel 2 dat stelt dat beroepsmatige erotiek niet is toegestaan en er mag geen onredelijke hinder aan de andere eigenaren of gebruikers worden toegebracht.

Met vriendelijke groet,

Wim Verhees
www.abon-vve-beheer.nl

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan invloed op koop of verkoop:

geldt het recht van voorkoop bij bouwgrond
      [Gesteld in Notaris-Belgie]
2008-09-29 18:37:27
Na 1 september 2003 een huis kopen
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-08-12 21:41:08
mag verkoper (mondelinge) acceptatie bod intrekken
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-11-14 21:38:11
mondelinge overeenkomst verkoop huis ontbinden?
      [Gesteld in Advocaten-Zuid Holland]
2007-07-14 07:42:46
oom(vrijgezel)overleden. Huis verkocht aan kennis.
      [Gesteld in Persoonsrecht en familierecht]
2010-08-08 14:31:30

Gemiddelde score Vereniging van Eigenaren: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257264
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+