Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbowetgeving
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbowetgeving en krijg online een antwoord van de specialist in Arbowetgeving

Zelf een vraag over Arbowetgeving? Klik hier.
Meer vragen over Arbowetgeving.
De huidige beheerder van de rubriek Arbowetgeving:
Naam: Paul bakker
Bedrijf: De wilde ingenieursbureau
Reactiesnelheid: 11 uur
Waardering: 7.9 (van max. 10)
Meer informatie over Paul bakker vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over ArbowetgevingVragen over Arbowetgeving via RSS. Klik hier.
RSS over Arbowetgeving op jouw website?Vragen over Arbowetgeving op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over ArbowetgevingVragen over Arbowetgeving via E-mail. Klik hier.

Arbowetgeving m.b.t. bedrijfsfeest????

[Gesteld op: 22-12-2010]

Toelichting:
Werkgever geeft een feestje in verband met het 50 jarig bestaan van het bedrijf. Hij wil het feest vieren in de leegstaande opslaghal en nodigt 350 personen (werknemers, partners en kinderen) uit. Hal is mijns inziens niet berekend op zo veel personen. BHV vind men niet noodzakelijk. Kan de werkgever aansprakelijk gesteld worden voor eventuele schade van gasten? Welke adviezen (welke regels artikelen???) op basis van Arbowet? Kan de arbeidsinspectie de werkgever verantwoordelijk houden voor ernstig ongeval met ziekenhuisopname? Ik dien een adviesrapport te schrijven aan werkgever als veiligheidskundige in opleiding, zelfs de arbeidsinspectie kon mijn vragen niet beantwoorden. Hopenlijk is er hier iemand die mij wellicht zou kunnen helpen.
Antwoord:
IKk denk in deze dat hier een vergunning aangevraag moet worden bij de Brandweer. Mag je zo maar een feest geven in een ruimte die mogelijk niet geschikt is. Art. 10 van de arbowet zegt dat je de veiligheid van derden moet borgen. Maar ook andere wet en regelgeving wijzen naar deze verantwoordelijkheid. Je kan zonder meer aansprakelijke worden gesteld als dit niet goed geregeld is. Ik denk dat voor deze situatie een vergunning van de gemeente (brandweer) zonder meer nodig is.
Beantwoord door:
paul bakker
profielpagina

Subrubrieken binnen de rubriek Arbowetgeving:
Preventiemedewerker


Gerelateerde vragen aan Arbowetgeving m.b.t. bedrijfsfeest????:

Verdacht van mishandeling
      [Gesteld in Strafrecht]
2009-04-27 21:02:17
destructief gedrag
      [Gesteld in Psychiatrie]
2010-03-28 18:50:59
Wie betaalt afkoopsom van mijn lease-auto?
      [Gesteld in Advocaten-Friesland]
2011-05-12 16:46:48
Publiceren van bedrijfsfeest foto's toegestaan?
      [Gesteld in Privacywetgeving]
2012-05-16 15:02:17
Publiceren van bedrijfsfeest foto's toegestaan?
      [Gesteld in Privacywetgeving]
2012-05-16 15:03:59

Gemiddelde score Arbowetgeving: 7.2 (147x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+