Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Recht-Drenthe
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Recht-Drenthe en krijg online een antwoord van de specialist in Recht-Drenthe

Zelf een vraag over Recht-Drenthe? Klik hier.
Meer vragen over Recht-Drenthe.
De huidige beheerder van de rubriek Recht-Drenthe:
Naam: Herman Albersen
Bedrijf: De rechtspratkijk nederland
Reactiesnelheid: 83 uur
Waardering: 8.4 (van max. 10)
Meer informatie over Herman Albersen vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Recht-DrentheVragen over Recht-Drenthe via RSS. Klik hier.
RSS over Recht-Drenthe op jouw website?Vragen over Recht-Drenthe op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Recht-DrentheVragen over Recht-Drenthe via E-mail. Klik hier.

Deskundigenonderzoek, artikel 6:228 BW

[Gesteld op: 08-12-2010]

Toelichting:
Hallo,

Ik heb een vraag over de onderzoeksplicht die van toepassing is bij artikel 6:228 BW, dwaling. Indien de verkoper een deskundige een onderzoek laat doen omtrent de echtheid van bijvoorbeeld een antieke schaal, verdwijnt hierdoor de onderzoeksplicht van de koper gezien er een onderzoek aan de kant van de verkoper wordt gedaan? Normaliter zou de koper ook een onderzoeksplicht hebben, waarbij de mededelingsplicht van de verkoper in acht moet worden genomen..dat weet ik. Maar ik vraag mij af of de koper nog steeds gehouden is tot het doen van een eigen onderzoek ook al wordt door de verkoper ˇˇk een onderzoek gedaan.

Bij voorbaat dank.
Antwoord:
Deze rubriek wordt sinds kort weer beheerd. Uw vraag is al enige tijd geleden gesteld. Indien u nog belang heeft bij een inhoudelijk antwoord, dan kunt u op deze reactie reageren of een nieuwe vraag stellen.
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Deskundigenonderzoek, artikel 6:228 BW:

Mag een foto ongevraagd gepubliceerd worden?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-10 16:44:04
portretrecht ja of nee?
      [Gesteld in Televisie]
2010-03-19 16:48:08
Status topsportrt
      [Gesteld in Sportrecht]
2010-04-26 15:37:55
Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55
hulpverlener haakt af
      [Gesteld in schuldadvies & schuldbegeleiding]
2012-08-30 11:14:07

Gemiddelde score Recht-Drenthe: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Ad Appel
    9.0
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  258138
    Beheerders:  1029

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  172 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+