Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbeidsrecht-Noord Holland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht-Noord Holland en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht-Noord Holland

Zelf een vraag over Arbeidsrecht-Noord Holland? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht-Noord Holland.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht-Noord Holland:
Naam: Herman Albersen
Bedrijf: De rechtspratkijk nederland
Reactiesnelheid: 71 uur
Waardering: 8.4 (van max. 10)
Meer informatie over Herman Albersen vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht-Noord HollandVragen over Arbeidsrecht-Noord Holland via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht-Noord Holland op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht-Noord Holland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht-Noord HollandVragen over Arbeidsrecht-Noord Holland via E-mail. Klik hier.

Wanneer een vaste aanstelling als voetbaltrainer?

[Gesteld op: 20-10-2010]

Toelichting:
Ik heb zojuist antwoord gehad op de vraag, heb je een vaste aanstelling als je je 4e jaarcontract van 12 maanden tekent als voetbaltrainer. Het antwoord was, dat hangt af van je leeftijd en CAO. Mijn leeftijd is 50. Ik val onder de CAO voor alle nederlandse trainers. Mijn inziens dacht ik dat je volgens de flexwet bij je 4e contract een vaste aanstelling kreeg.
Antwoord:
Geachte heer, mevrouw,

Indien u daarmee bedoeld te zeggen dat u onder de CAO Coaches betaald voetbal valt, dan zal een contract voor bepaalde tijd nooit een contract voor onbepaalde tijd worden.

Dit is in afwijking van de wettelijke regeling zo bepaald in artikel 6 lid 2 van deze CAO. Lid 2 luidt:

2. In afwijking van het bepaalde in artikel 7: 668a BW blijven alle tussen dezelfde partijen aangegane arbeidsovereenkomsten voor bepaalde tijd steeds gelden als aangegaan voor bepaalde tijd. Het bepaalde in dit lid geldt bij arbeidsovereenkomsten die elkaar opvolgen met tussenpozen van maximaal drie maanden, ongeacht de duur van de arbeidsverhouding die door de opeenvolging van arbeidsovereenkomsten ontstaat en ongeacht het aantal opeenvolgende arbeidsovereenkomsten waaruit de arbeidsverhouding is samengesteld.


Met vriendelijke groet,

Dhr. mr. J. Zondag

Prima Jurist

www.primajurist.nl
Frederik Hendrikstraat 106 hs
1052 JA Amsterdam
Tel: 020-8464604
Mob: 06 - 33 76 49 55 
E-mail: info@primajurist.nl 

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Wanneer een vaste aanstelling als voetbaltrainer?:

Wanneer heb ik nu een vaste betrekking?
      [Gesteld in Ambtenarenrecht]
2011-04-06 15:07:55
Is aan mij een vaste aanstelling verleend?
      [Gesteld in Ambtenarenrecht]
2010-12-19 12:32:29
Verlenging of toch vast?
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Utrecht]
2009-04-09 15:20:52
Heb ik recht op uitbreiding vast contract?
      [Gesteld in Rechtshulp-Noord Brabant]
2010-06-12 10:09:33
wijziging na sollicitatie in aanstelling
      [Gesteld in Personeel & Organisatie-Utrecht]
2014-09-05 18:02:08

Gemiddelde score Arbeidsrecht-Noord Holland: 9.5 (13x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257265
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+