Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Huis & Tuin » Woningen » Vereniging Van Eigenaren
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Vereniging van Eigenaren en krijg online een antwoord van de specialist in Vereniging van Eigenaren

Zelf een vraag over Vereniging van Eigenaren? Klik hier.
Meer vragen over Vereniging van Eigenaren.

Beheerder worden?

De rubriek Vereniging van Eigenaren heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Vereniging van Eigenaren Klik hier.

RSS over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via RSS. Klik hier.
RSS over Vereniging van Eigenaren op jouw website?Vragen over Vereniging van Eigenaren op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Vereniging van EigenarenVragen over Vereniging van Eigenaren via E-mail. Klik hier.

Wanneer verplichting vve?

[Gesteld op: 12-10-2010]

Toelichting:
Geachte, ik wilde graag weten wanneer je verplicht bent vee te betalen. wij wonen in een flat met koop en huurwoningen door elkaar de kopers zijn het er unaniem mee eens dat we vve betalen maar er niks voor terug krijgen. Huurders betalen ook vve en deze krijgen onderhoud woningen verven van de buiten boel etc. Mijn vraag is of je als koper verplicht bent vve te betalen of dat je de onderhoud zelf op je kunt nemen. bedankt alvast
Antwoord:
Wanneer u in een appartementsgebouw woont waar ook koopappartementen zijn, bent u van rechtswege lid van de vereniging van eigenaren (vVE). Ook de eigenaar van de huurappartementen is lid van deze VvE. De eigenaren, dus ook de eigenaren van de huurappartementen, moeten samen het gebouw onderhouden en in stand houden.
Dit betekent dat elke eigenaar een bijdrage doet in dit onderhoud, verzekeringen, poetsen van de gemeenschappelijke delen, energie van de gemeenschappelijke delen e.d. na rato van het aandeel in het gebouw.
U kunt dit op de vergadering van eigenaren vragen hoe het zit met het onderhoud. Vanaf 2008 zijn de VvE's namelijk verplicht om zo'n reservefonds groot onderhoud te hebben.
 Meestal is de buitenschil, de fundering, de galerijen en/of portieken, liften e.d gemeenschappelijk, in de splitsingsakte staat welke delen gemeenschappelijk zijn.

Met vriendelijke groet,

Wim Verhees
www.abon-vve-beheer.nl





Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Wanneer verplichting vve?:

Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55
alimentatie
      [Gesteld in Advocaten]
2007-03-14 23:24:37
Uitleg artikel 55 WWB
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2011-05-14 11:59:34
pensioen
      [Gesteld in Belastingen-Flevoland]
2011-09-08 19:03:34
hulpverlener haakt af
      [Gesteld in schuldadvies & schuldbegeleiding]
2012-08-30 11:14:07

Gemiddelde score Vereniging van Eigenaren: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257264
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+