Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Zakelijk & Financieel » Advocaten » Arbeidsrecht Advocaat » Arbeidsrecht Advocaat-Gelderland
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht advocaat-Gelderland en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht advocaat-Gelderland

Zelf een vraag over Arbeidsrecht advocaat-Gelderland? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht advocaat-Gelderland.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht advocaat-Gelderland:
Naam: UwJurist.nl mr. Monique Doomernik
Bedrijf: Uwjurist.nl
Reactiesnelheid: 5 uur
Waardering: 8.0 (van max. 10)
Meer informatie over UwJurist.nl mr. Monique Doomernik vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht advocaat-GelderlandVragen over Arbeidsrecht advocaat-Gelderland via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht advocaat-Gelderland op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht advocaat-Gelderland op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht advocaat-GelderlandVragen over Arbeidsrecht advocaat-Gelderland via E-mail. Klik hier.

mogen or-uren worden gedeclareerd.

[Gesteld op: 27-06-2010]

Toelichting:
Dag. Ik ben secretaris van de ondernemingsraad. Daar ik in de ploegendienst werkzaam ben, kan ik niet altijd de vergaderingen in de baas z'n tijd bijwonen, dus gebeurt dat in mijn eigen tijd. Ook voor het maken van verslagen en andere or-gerelateerde dingen ben ik gem. zo'n 10 uren per maand in mijn eigen tijd bezig. Mijn baas wil echter de tijd, die ik thuis besteedt, niet vergoeden. Maar het is erg moeilijk( produktiewerk) om dit te doen, tijdens mijn eigen werk( de vergaderingen bijwonen is geen probleem). Derhalve de vraag: heb ik recht op vergoeding voor de tijd, die ik thuis besteedt aan or-werk.
Antwoord:
Geachte heer, mevrouw, 
Dit is geregeld in artikel 17 en 18 WOR (Wet op de Ondernemingsraden). De tekst kunt u onder meer vinden op http://www.or.nl/entree/wenrteksten/wor.html. U kunt daar lezen waar u minimaal recht op heeft en dat de OR en de ondernemers verder een aantal regels hierover dienen te maken. U kunt ons voor meer informatie/hulp vrijblijvend bellen, van maandag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17 uur.  Zie  www.uwjurist.nl voor ons telefoonnummer. tarieven en klanttevredenheid. We helpen u graag.
Met vriendelijke groet,
UwJurist.nl
mr. Monique Doomernik
Beantwoord door:
UwJurist.nl mr. Monique Doomernik
profielpagina


Gerelateerde vragen aan mogen or-uren worden gedeclareerd.:

Hoeveel spaargeld mag je hebben zonder dat je je
      [Gesteld in Overheid]
2009-03-28 19:01:58
Bepaling of ontvangst inkomen dan wel vermogen is?
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2009-10-19 10:49:41
mijn vrouw heeft de echtscheiding aangevraagd.
      [Gesteld in Advocaten-Friesland]
2012-09-28 11:45:53
Bijzonder vermogen waar ik niet aan kan komen?
      [Gesteld in Belastingen-Overijssel]
2013-09-05 15:55:01
Ik zat ooit aan mn max.vermogen, nu niks meer
      [Gesteld in Wet Werk en Bijstand]
2014-11-03 19:42:38

Gemiddelde score Arbeidsrecht advocaat-Gelderland: 7.1 (60x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257261
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+