Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Dood » Zelfdoding
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Zelfdoding en krijg online een antwoord van de specialist in Zelfdoding

Zelf een vraag over Zelfdoding? Klik hier.
Meer vragen over Zelfdoding.
De huidige beheerder van de rubriek Zelfdoding:
Naam: Roy Smit
Bedrijf: gz instelling
Reactiesnelheid: 16 uur
Waardering: 6.8 (van max. 10)
Meer informatie over Roy Smit vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over ZelfdodingVragen over Zelfdoding via RSS. Klik hier.
RSS over Zelfdoding op jouw website?Vragen over Zelfdoding op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over ZelfdodingVragen over Zelfdoding via E-mail. Klik hier.

ik ben diabeet

[Gesteld op: 16-06-2010]

Toelichting:
eerst ik wil het gewoon weten niets meer er is acrapit en ik neem insulatarde maar ik heb geweten een verpleegster had 2 spuiten acra gevuld om zelfmoordte plegen bij thuiskomst deed ze dit in haar auto dood een in haar arm en de andere op de grond
Antwoord:
Hallo. Het is mogelijk om met de insuline acrapit / velosulin een dusdanige overdosis te nemen dat men hier aan overlijd, alleen is het risico dat dit mis gaat en men moet leven met de gevolgen van een insuline overdosis wel heel erg groot. Omdat acrapit een injectie vloeistof is kan dit relatief eenvoudig worden overgedoseerd. Het probleem met een overdosis insuline is dat er minimaal 2 dosissen gebruikt moeten worden waarvan de tweede dosis moet worden ingespoten terwijl men zich al in in een insuline coma bevind, wat natuurlijk praktisch zo goed als onmogelijk is. Misschien dat de verpleegkundige in kwestie dat probleem op een of andere manier heeft weten te overkomen of dat deze persoon vlak voor het in coma raken zich nog een tweede overdosis heeft toe weten te dienen. De kans dat men een overdosis insuline overleeft is vrij groot. De gevolgen van een insuline coma zijn zeer ernstige blijvende psychische klachten. Hoewel het voorgekomen is dat mensen gedood zijn door toediening van meerdere overdosissen insuline is dit middel absoluut ongeschikt voor zelfdoding. De kans dat een poging tot zelfdoding met insuline mislukt is behoorlijk groot en ook de kans op blijvende serieuze psychische klachten na bijkomen uit een insuline coma is groot. Daarom raad ik een poging tot zelfdoding met insuline ten zeerste af. Ik wens u veel sterkte Erik .
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl

Subrubrieken binnen de rubriek Zelfdoding:
Automutileren


Gerelateerde vragen aan ik ben diabeet:

stoppen met ascal maakt mijn bloed dunner
      [Gesteld in Bloedziekten]
2007-03-04 12:00:01
kan door stress je glucose gehalte stijgen
      [Gesteld in Diabetes]
2007-09-21 14:10:21
Hoe kan het dat ik zo weinig afval?
      [Gesteld in Afvallen-Limburg]
2008-04-03 12:12:27
kan een chiropractor helpen bij poly-neuropathie?
      [Gesteld in Chiropractie]
2008-06-22 18:39:05
Diabete patiŰnten wat moet ze opletten met voeding
      [Gesteld in DiŰtetiek]
2009-08-07 22:14:45

Gemiddelde score Zelfdoding: 6.8 (41x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+