Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Gezondheid » Farmacie » Geneesmiddelen
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Geneesmiddelen en krijg online een antwoord van de specialist in Geneesmiddelen

Zelf een vraag over Geneesmiddelen? Klik hier.
Meer vragen over Geneesmiddelen.

Beheerder worden?

De rubriek Geneesmiddelen heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Geneesmiddelen Klik hier.

RSS over GeneesmiddelenVragen over Geneesmiddelen via RSS. Klik hier.
RSS over Geneesmiddelen op jouw website?Vragen over Geneesmiddelen op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over GeneesmiddelenVragen over Geneesmiddelen via E-mail. Klik hier.

slaap medicatie en zin in sex.

[Gesteld op: 25-05-2010]

Toelichting:
Ik gebruik Dormicum 15mg, Seroquel 100mg en Oxzepam 50mg om te slapen. Nu hoor ik regelmatig van mijn vrouw dat ik dingen doe (bv. eten, tv kijken, spelletjes spelen) wanneer ik medicatie heb ingenomen en ik later naar bed ga dan mijn vrouw. Dit omdat ik het snel warm heb, en ga zweten. Hierdoor is de sex ook minder geworden, minder zin, gedachten over sexuele fantasieen, etc. Ben ong. 30kg aangekomen (teveel bier en medicijnen denk ik) Komt dit door de medicijnen, of combinatie van medicijnen en bier? Eet op de dag bijna niets, en wordt steeds zwaarder, zijn er ander medicijnen om te slapen? Voel me de laatste tijden (maanden/jaren) erg down, ben daardoor meer gaan drinken, denk ik
Sorry voor de wisselende vraag orde. Gebruik op de dag concerta 54mg en ritalin. (dit voor de ADHD en Persoonlijkheidsstoornis)
Antwoord:

Geachte

Verlies van libido is inderdaad een bijwerking van de medicijnen die je neemt. Alcohol heeft er natuurlijk ook mee te maken, alsook de stress en ook de mogelijke depressie die je doorgaat. Doordat je weinig eet krijg je natuurlijk ook weinig voedingsstoffen binnen die een uitwerking kunnen hebben op je sexleven. Ik raad je aan om psychotherapie te volgen bij een psycholoog. Eventueel bezoek aan een diëtist kan je helpen om alles beter op orde te krijgen. In het ideale geval kun je de medicijnen afbouwen of zelfs helemaal stoppen. Het lijkt mij dat je alvast het één en ander in orde hebt te maken met jezelf.

Met vriendelijke groet

De Rudder

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan slaap medicatie en zin in sex.:

Slapeloosheid
      [Gesteld in Chronisch Vermoeidheidssyndroom]
2006-12-06 19:09:46
Als ik naar bed ga dan slaap ik pas rond 01.00
      [Gesteld in Chronisch Vermoeidheidssyndroom]
2007-05-24 21:00:03
Zelfdoding medicijnen,welke het beste te gebruiken
      [Gesteld in Zelfdoding]
2010-01-02 20:23:27
Ik wil dood.
      [Gesteld in Zelfdoding]
2009-12-17 19:21:41
wa is de minst pijnlijkste manier van zelf dooddin
      [Gesteld in Zelfdoding]
2009-12-28 23:49:55

Gemiddelde score Geneesmiddelen: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Lydia de Hoogh RB
    9.2
  • Anita
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257265
    Beheerders:  1024

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  168 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+